GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za piosenka??

02.09.2006
13:50
smile
[1]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

Co to za piosenka??

Pamiętam tylko kawalek "...kto mikstury tej sproboje jego ciało eksploduje.." ktos wie kto to spiewa i jak ma tytuł ta piosenka??
A jesli ktos moze to poprosze mp3 na [email protected]

dzieki :)

02.09.2006
14:15
[2]

BBC BB [ Leg End ]

Reni Jusis » Mixtura

na przyszłość wpisz tekst w google, ale BEZ błędów ortograficznych bo inaczej nie wyświetla :P

02.09.2006
14:15
[3]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

dzieki reszte sam znajde :D

02.09.2006
14:33
[4]

Xazer [ Pretorianin ]

nie będę zakładał 2-ego wątku też mam pytanie odnośnie pewnej nutki
w teledysku nad głowami ludzi pokazany jest czas ich życia, ten czas widzi tylko jeden człowiek, ktoremu ktos z ulicy przekazał ten dar, poproszę o autora i tytuł tej nutki
dzieki bardzo
pozdrawiam

02.09.2006
15:21
[5]

jacek119 [ Konsul ]

i ja się dopisze :)
Jak nazywa się piosenka która leci w filmie Agent XXL 2 pod koniec kiedy występują małe cheerleaderki ??

02.09.2006
18:15
[6]

Xazer [ Pretorianin ]

up

02.09.2006
21:29
[7]

Xazer [ Pretorianin ]

upik

02.09.2006
21:38
[8]

dudka [ ! szypon ! ]

witam

rónież skorzystam z okazji...

Jaki tytuł ma piosenka z repertuaru Katie Melua, kótrą artystka wykonała dziś na zakończenie swojego koncertu w Sopocie? piosenka podchodziła pod bluesa

spoiler start
pytałem już w jednym wątku, ale odpowiedzi nie uzyskałem...
spoiler stop

02.09.2006
21:43
smile
[9]

pauleta [ Paula :) ]

Xazer- Nickelback-Savin Me :)

03.09.2006
01:53
[10]

Kwiatuszek89 [ Legionista ]

Widzę Kotku, że Ci się ta piosenka spodobała:D. Tak to Reni Jusis - Mixtura;) wysłać Ci mailem czy już sciągnąłeś?

03.09.2006
07:49
smile
[11]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

dziekuje Kwiatuszku już znalazłem :))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.