GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki program do nagrywania głosu z mikrofonu ?

02.09.2006
13:22
[1]

grompablo [ Ocaleniec ]

Jaki program do nagrywania głosu z mikrofonu ?

na festynie bede obslugiwal kareoke dla dzieci i chce je nagrac zeby sie pośmiać :)

02.09.2006
13:28
[2]

jajko w imadle [ Pretorianin ]

goldwave?

02.09.2006
13:57
[3]

Jeckyl [ Rekrut ]

goldwave

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.