.:Igier:. [ Centurion ]
przyjmą gwarancje czy nie??
2 tygodnie temu kuopiłem sobie wędke spiningową dobrej firmy
wędke miałem 3 razy na rybach, nic nie złapałem, nie zachaczyłem.
dzisiaj gdy nazwyczajniej rzuciłem wędka pękła :/
czy przyjmą mi wędke na gwarancje??
Regis [ ]
a czemu maja nie przyjac? wedki nie maja prawa pekac w takich okolicznosciach.
.:Igier:. [ Centurion ]
mogą nie przyjąć gwarancji bo to nie jest wina producenta tylko moja
ale jutro pojade i zobacze czy przyjmą
jajko w imadle [ Pretorianin ]
powiedz że miałeś dużą sztukę na haku i podczas akcji wędka pierdyknęła.... muszą przyjąć przeca.
Ace_2005 [ The Summer ]
Znając życie powiedzą, że użyłeś wędki nie do celu, jaki jest jej przeznaczony:D
.:Igier:. ---> mogą nie przyjąć gwarancji bo to nie jest wina producenta tylko moja
Nie wiem, czy to sumienie Cię tak gryzie, czy co? Pamiętaj! Nie wolno Ci jest powiedzieć, że to Twoja wina! Masz mówić, że pękła, kiedy rybka chwyciła... (pewnie zapytają, co to za rybka - wymyśl jakąś z wagi ciężkiej, ale realną do złapania!).
Jeśli chcesz powiedzieć, że pękła przy zarzucaniu to stanowczo Ci tego odradzam, bo pewnie usłyszysz, że nią o coś pewnie uderzyłeś, albo cóś takiego...
Oddając coś na gwarancję, musisz wyznawać zasadę: "co złego, to nie ja!":D
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
powinni przyjac Ci reklamacje
probuj niczego nie stracisz mozesz tylko zyskać :)
MacGawron [ Generaďż˝ ]
Nie polecam mowienia ze wedka pekla przy zlapaniu ryby. Nie sluchaj Ace_2005, mysli ze w serwisie siedza matoly. Chocby po rodzaju zlamania wyjdzie dlaczego wedka pekla. Powiedz jak bylo cala prawde i gwarancje powinni uznac. Jesli od machniecia wedki pekaja to cos jest nie tak.
Ace_2005 [ The Summer ]
MacGawron ---> Nie polecam mowienia ze wedka pekla przy zlapaniu ryby. Nie sluchaj Ace_2005, mysli ze w serwisie siedza matoly.
Wcale nie. Myślę, że będą próbować zrobić matoła z autora tego wątku.
Chocby po rodzaju zlamania wyjdzie dlaczego wedka pekla.
Niby jak? Diagnostykę przeprowadzą?
Powiedz jak bylo cala prawde i gwarancje powinni uznac. Jesli od machniecia wedki pekaja to cos jest nie tak.
Powinni, ale najczęściej jest tak, że nie chcą.
MacGawron [ Generaďż˝ ]
Ace_2005 ---> a wiesz jak pekla wedka? Przy zarzucaniu na wedke dzialaja rozne sily, i pekniecia moga byc rowniez na dole. Jak ryba ciagnie to jest jeden rodzaj pekniecia. Nie namawiaj go do oszukiwania - pozatym jakby w cos uderzyl od dolu to wedke by wygielo w druga strone i to by od razu wykryli. A tak mu nic nie wmowia. Nie da sie.
Ace_2005 [ The Summer ]
MacGawron ---> Może tak, a może nie.
Sam wiem po sobie, że do momentu, w którym jestem zainteresowany jakimś towarem i do momentu, w którym jestem skłonny z dany towar zapłacić, sprzedawca, prawie, że dosłownie wchodzi mi w tyłek.
Kiedy dana rzecz zakupiona przeze mnie zepsuje się i kiedy ewidentnie widać, że nie jest to moja wina i kiedy chcę daną rzecz oddać na gwarancję, wtedy to widzę, że sprzedawca czy też producent chce mi za wszelką canę "wmówić", że jest to tylko i wyłącznie moja wina.
Nie wiem, jak jest ze sklepem, w którym .:Igier:. zakupił wędkę, ale jeśli ten sklep ma takie podejście, jak niektóre inne sklepy to za wszelką cenę będą chcieli, aby poczuł się winny i przyznał do tego. I tylko na tym straci. Dlatego "naciąganie" prawdy raczej powinno pomóc, choć nie zawsze pomaga...

Foks!k [ Medyk ]
Powinni przyjac :))
BTW : Jutro nie pojedziesz bo jutro Niedziela :PP
.:Igier:. [ Centurion ]
Foks!k==>
ten sklep jest otwarty w niedziele :P
Ace_2005==>
wymyśle jakis bajer że pękła podczas przyciągania albo tak jak ty mówisz.

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
jasne że przyjmą!!!
.:Igier:. [ Centurion ]
jednak przyjeli reklamacje :)
Volter_xD [ Pretorianin ]
Raczej tak
Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
Nawet nie musisz wiedzieć co to za ryba - w końcu ci wędka pękła :)
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Co za firma jeśli mogę wiedzieć??
Ace_2005 [ The Summer ]
.:Igier:. ---> Którą metodę wybrałeś? Uznali bez problemu, czy może było jakieś, ale...?
nutkaaa [ Panna B. ]
Igier -> no to się ciesz, pewnie trafiłeś na spoko kolesia jak oddawałeś wędke po prostu nigdy nie zapomnę jak oddawając aparat i wmawiając facetowi, że aparat mi wcale nie upadł bo był cały czas w futerale, na karcie napisał "aparat po upadku"... na szczęście naprawili na gwarancji, nie wiem jakim cudem :|

MacGawron [ Generaďż˝ ]
nutkaaa ----> "oddawając"
.:Igier:. [ Centurion ]
Dym14==>
Jackson
Ace_2005==>
bez problemu, żadnego ale.facetka przyjeła tylko nie wiadomo czy producent przyjmie
nutkaaa===>
babka była spoko :)