chyrlok [ Konsul ]
emule problem (błąd) pomocy
mam proble z emule nie chcę sie łączyć serwery i pisz błąd na dole ekranu błagam o pomoc
Jeckyl [ Rekrut ]
daj screena
MAROLL [ Legend ]
Może firewall ci blokuje ?