GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

!!!!!!!!!!!!!! format c !!!!!!!!!!!!!!!= format e

02.09.2006
12:11
[1]

pieb!!o [ Pretorianin ]

!!!!!!!!!!!!!! format c !!!!!!!!!!!!!!!= format e

Przed chwila stała sie rzecz niemożliwa
chciałem sformatować komputer ale sie nie udało
wkładam dyskietke startową wpisuje format c ............formatuje a potem sie okazuje ze sformatowało dysk e

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak to możliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

02.09.2006
12:13
[2]

BukE [ Płetwonurek ]

Pewnie poprzestawialy sie litery dyskow. Wystarczylo sie upewnic wpisujac : "dir" i bys juz wiedzial co usuwasz.

02.09.2006
12:13
[3]

guzol [ Juventus Turyn ]

NTFS ?

02.09.2006
12:13
smile
[4]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

hehe ale jaja czyzby sformatowało Ci płyte albo dyskietke :D :P

02.09.2006
12:14
[5]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

A miales cos na tym dysku e?

02.09.2006
12:14
[6]

pieb!!o [ Pretorianin ]

tak ntfs
a co ??????????

ok teraz wpisze dir i wtedy mi sie pokaze ktory dysk to c ??

02.09.2006
12:15
[7]

pieb!!o [ Pretorianin ]

nie mialem dysk e a na nim 15gb plików w miare waznych

02.09.2006
12:15
[8]

Kyahn [ Rossonero ]

DOS nie obsługuje NTFSa, więc nie sformatujesz tej partycji w taki sposób.

02.09.2006
12:16
[9]

guzol [ Juventus Turyn ]

No wlasnie. W przypadku systemu plikow NTFS litery partycji sa pozamieniane. Czesto sie spotykalem z tym samym problemem. Najbezpieczniej bylo usunac partycje systemowa przez fdiska, pozniej utworzyc nowa. W tej chwili to madry Polak po szkodzie...

Edit: bootowanie z dyskietki, wrzucasz dyskietke startowa, wpisujesz w lini komend : fdisk, usuwasz partycje z systemem, zakladasz nowa.

02.09.2006
12:17
[10]

pieb!!o [ Pretorianin ]

a w jaki mam to zrobic???

02.09.2006
12:17
[11]

pieb!!o [ Pretorianin ]

no ok pierwsza próba spalona
ale cholera jak teraz sformatowac ten dysk c

02.09.2006
12:21
[12]

fanlegii79 [ Generaďż˝ ]

Podczas instalacji win xp pyta czy chesz sformatowac. Wloz plytke z xp wybierz ze chesz instalowac, sformatuj i wcisnij reset.

02.09.2006
12:31
[13]

pieb!!o [ Pretorianin ]

tzn jak to podczas instalacji????
móglby ktoś krok po kroku jak to sformatowac i zainstalowac xp

02.09.2006
12:40
[14]

mikmac [ Senator ]

odformatowanie tego e to pestka jak jej jeszcze nie ruszales.
Zostala zamazana tylko FAT i to nie w calosci a tylko pierwsze znaki - bez problemu mozesz odzyskac dane, ale nic na tym dysku nie nagrywaj - nic kompletnie.
Formatowanie NTFSa robisz podczas instalacji winXP nie ma co opisywac bo to jest czesc instalacji.

02.09.2006
12:42
[15]

pieb!!o [ Pretorianin ]

hmmm a jak bede mógł to odzyskać >>

02.09.2006
12:43
smile
[16]

Jeckyl [ Rekrut ]

Get Data Back--> tym programem bez prblemu wszystko odzyskasz

02.09.2006
12:46
[17]

jagged_alliahdnbedffds [ Moja kochana Kasia :* ]

Miałem tak samo, eh - kilka lat gromadzenia wszystkiego poszło na marne w czasie kilku minut :/ Od tego czasu dużo rzeczy zgrywam na płytki ;)
DOS czasami lubi pozmieniać literki dysków, dlatego najlepiej zawsze wpisać literę dysku i sprawdzić co na nim jest, wpisując "dir"...

02.09.2006
12:47
[18]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Jak instalujesz XP to w instalacji masz możliwość formatu więc ja dyskietki nie używam

02.09.2006
12:50
[19]

taurus_pl [ Legionista ]



Drive rescue - polecam ten program do odzyskiwania danych

02.09.2006
13:01
[20]

pieb!!o [ Pretorianin ]

jestem w instalatorze windowsa

i tam pyta co zrobić i jak chc sformatowac dysk c to mam usunac ta partycje ??
czy jak to zrobic ??

02.09.2006
13:09
[21]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

Wybierasz po prostu partycje do instalacji - nastepny ekran to pytanie o format

02.09.2006
13:12
[22]

Plantator [ Prokonsul ]

To normalka nie ma sie czemu dziwić, dos nie widzi ntfsa, więc jeśli partycja była w ntfs to dos jako c przyjął pierwszą która była w fat.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.