GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

osy

02.09.2006
12:07
smile
[1]

chyrlok [ Konsul ]

osy

kurcze osy pchajami sie do domu a wam

02.09.2006
12:08
smile
[2]

dodom [ Centurion ]

no nie?? ja dziś już z 5 zabiłem.. jeszcze troche i bede mial w domu cmentarz...;/


ps.dobry temat:P

edit:

MacGawron-->a mi sie pchaja bo mieszkam w W-wie na kabatach(blisko lasu:P)

02.09.2006
12:08
smile
[3]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Jak masz telefon z Javą to jest taki program ktory wysyla fale zabijajace owady... do tego mozesz uzyc Raida. Ja mieszkam w miescie wiec mi sie nie pchaja.

02.09.2006
12:10
[4]

chyrlok [ Konsul ]

no to dawać pisać nie ma bata
ja mieszkam na obrzeżąch miasta tak ich jest

02.09.2006
12:14
smile
[5]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

A do mnie do domu się nie pchają, a dlaczego bo jest tylko 22*C

02.09.2006
12:16
smile
[6]

chyrlok [ Konsul ]

kurde przed chwilą wychodze na balkon a ty jedna

02.09.2006
12:19
smile
[7]

Leilong [ Generaďż˝ ]

U mnie to szerszenie.

02.09.2006
12:20
[8]

Tomas1987 [ Konsul ]

Chyba stworze konkurencyjny temat : Muchy albo Pszczoły;)

02.09.2006
12:42
smile
[9]

Fett [ Avatar ]

MacGawron - wow to w miesice ni mo os ? Ja bidny wsiur jestem to mi sie nawet jako pszczoło czy szerszeń trofi, ale tu od świnto, tak roz na tydzień

02.09.2006
12:47
smile
[10]

raper741 [ Vamos Barca ]

u mnie jest duzo OS ale na szczęście nie wchodzą do domu :)

02.09.2006
12:48
smile
[11]

dodom [ Centurion ]

do mnie też nie wchodzą;).. ale za to strasznie duzo wlatuje:D

02.09.2006
12:51
smile
[12]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

U mnie są komary:D

02.09.2006
12:53
[13]

Rotfl_N_Lol [ Centurion ]

W tym roku cos im odwalilo, wyjątkowo natrętne są.

02.09.2006
12:55
[14]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

U mnie to juz wszystkie pozdychały chyba :P

02.09.2006
13:05
smile
[15]

Foks!k [ Medyk ]

30 min okno otwarte na szeroko a w pokoju lata z 5 os :// i tak 4 potraktowałem cxhlapaczka a jedna muchozolem :PPP

02.09.2006
13:06
[16]

davids89 [ Konsul ]

Ostanio jedno gniazdo os usunalem wiec narazie spokoj

02.09.2006
13:08
smile
[17]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

zabijacie tak od niechcenia te owady a pomyślcie że jedna-dwie z nich to mogli byc maja i guciu przez was dzieci nie beda miały co oglądac!

02.09.2006
13:10
smile
[18]

aikikaisensei [ Senator ]

Maja i Gucio to pszczoły:)

02.09.2006
13:11
[19]

dodom [ Centurion ]

najlepszym sposobem wedlug mnie na muchy i inne wk*****jące muszki czy też robaczki(w warunkach extremalnych, np. obóz) jest dezodorant,lub antyperspirant i najlepiej zapalniczka;)


ps.najlepiej dziala na muchy latajace pod lampa lub w innym miejscu gdzie lataja "w kupie"

02.09.2006
13:35
[20]

zylla [ Dezerter ]

mi tam pszoly nie przeszkadzaja niech zobie zyja

02.09.2006
13:52
[21]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Mi w tamtym roku osy zrobiły inwazje na chatę. Cały sierpień musiałem spać przy zamknietym oknie. Upodobały sobie żyrandol w kuchni. Wchodzę koło 3 w nocy do kuchni a tam ~20-30 os lata (liczłem potem trupy). Następna noc to samo - zostawiłęm na całą noc zapaloną lampe - żarówka energooszczędna, więc sie nie grzała - im to przeszkadzało i całą noc atakowały - popadały koło 7 rano z wycieńczenia (kto żądłem wojuje ten ze zmęczenia ginie). Trzecia noc - zamknięte okno, 12 w nocy a tu coś stuka w oknie (mieszkam na I piętrze). Patrze, a szyby oblepione przez osy. tak przez całą noc - zasyfiły całe okno, jakąś białą wydzieliną. Następna noc to samo, a potem to już sporaducznie do września. Skubane chciały sobie gniazdo w środku kuchni założyć :>

Powiem że mnie wkurzyły - czy ja im wchodze do gniazda? Nie. A te skubańce chciały mnie chyba eksmitowaać z domu - nie dałem sie :). Blisko 100 jest już na tamtym świecie. No cóż. Najdziwniejsze miejsce gdzie znalazłem po tym wszystkim trupy os to torebka z kawą - 3 zdechłe osy? Co one tam robiły? Jak zdechły? Do tej pory nie mam pojęcia.

02.09.2006
13:56
smile
[22]

Szympans51 [ Arsenal Londyn ]

A wracając do programiku, jak go można zdobyć ??

02.09.2006
14:24
smile
[23]

Leilong [ Generaďż˝ ]

Dbest--> Po jakiego grzyba miałeś zapalone światło całą noc?!?!?!?!??!?!?!

02.09.2006
14:27
smile
[24]

dodom [ Centurion ]

odczep się od Niego.. możę się boi ciemności...:P

02.09.2006
14:33
smile
[25]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Do mnie najwyżej komary :/

02.09.2006
14:40
smile
[26]

cache [ Pretorianin ]

Dbest >>> wow, proponuje, zebys wypozyczyl jakas kamere i nakrecil filmy nie wiem na przyklad: OSY 4: KRWAWE ŻĄDŁO pozniej WŚCIEKŁE OSY 5: UL KONTRATAKUJE a na koniec OSY 6: POWRÓT KRÓLOWEJ

bo scenerie to ty masz dobrą hehehe :)

02.09.2006
15:10
[27]

2fast4u [ Centurion ]

U mnie to nawet mucha nie siada :)

02.09.2006
15:16
smile
[28]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Ja tez dziś miałem przeżycia związane z osami ;)

Swoją drogą, po tych wszystkich "czystkach" przeprowadzonych przez Sola, forum zmieniło się nie do poznania... Normalnie, koles zostałby zjechany i obśmiany - niedość, że temat dosć "specyficzny", niedość, że Legionista zaledwie, to jeszcze napisał z błędami... a tu wszyscy odpowiadają, dyskutują... ciekawie się robi :)

pozdro dla wszystkich

02.09.2006
15:23
[29]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Leilong --> A po takiego grzyba:
1. żeby osy się porozlatywały po całym domu. Akurat wtedy miałem pare rzeczy do zrobienia i musiałem siedzieć przy kompie w nocy (w pokoju nie w kuchni). OW nocy (dziwne bo w nocy chyba nie latają) lecą do światła. Wolałem, żeby siedziały w kuchni niż wpadły mi do pokoju.
2. Drugiego dnia zauważłem prawidłowość. Zamiast uganiać się za każdą z nich, wystarczyło zapalić światło i je zostawić samym sobie. Same popadały.

Pierwszego dnia myślałem, że mam już spokój. Oczywiście było otwarte okno i zgaszone światło. Kiedy wszedłem do kuchni i zapaliłem światło okazało się że osy sobie znowu wleciały - po ciemku. W obydwu przypadkach osy wlatywały kiedy światło było zgaszone - zapalałem dopiero jak wleciały.


cache --> dzięki - mam nadzieje, że już nie będe miał takich przygód, bo spanie w lecie przy zmakniętych wszystkich oknach nie jest przyjemne.

02.09.2006
15:58
smile
[30]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Dbest -> wow ja bym sie bal klasc spac wtedy

02.09.2006
16:19
smile
[31]

Dj Alien [ Konsul ]

mój kuzyn ma 21 lat i sie tak os boi ze niewiem co... ja tam os sie nie boje... gorzej z szerszeniem :D:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.