naughty_girl87 [ Pretorianin ]
poszukuje zeszytu ...
jak w temacie, palnuje zrobienie takiego "zeszytu wspomnień" , wiem że można dostać zeszyty formatu normalnych szkolnych w twardej oprawie, ozdobionej np. liściami, muszelkami, kawałkami drewna. w środku kartki są czyste, ale nie białe - mają taki żółtawy odcień, jakby papier był stary. może ktoś wie gdzie można je dostać ?? szukałam na necie, w papiernicznych, ale nic nie znalazłam. będę wdzięczna za jakiegoś linka, albo może poprostu ktoś wie w jakim mieście/sklepie można je kupić :)
prefix [ Pretorianin ]
Nie wiem czy o to Ci chodzi?
naughty_girl87 [ Pretorianin ]
prefix ----> dzięki wielkie :) dokładnie czegoś takiego szukałam :)
swoją drogą, mogłam pomyśleć o zajrzeniu na allegro ;)
$ebs Master [ Konsul ]
53 zlote za zeszyt ? :D omfg :)
BukE [ Płetwonurek ]
naughty_girl87:
No moglas pomyslec ale przeciez jestes tylko dziewczyna.

Olivcha.pl [ Konsul ]
BukE ----> Masz coś do dziewczym? :P