GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

poszukuje zeszytu ...

02.09.2006
11:18
[1]

naughty_girl87 [ Pretorianin ]

poszukuje zeszytu ...

jak w temacie, palnuje zrobienie takiego "zeszytu wspomnień" , wiem że można dostać zeszyty formatu normalnych szkolnych w twardej oprawie, ozdobionej np. liściami, muszelkami, kawałkami drewna. w środku kartki są czyste, ale nie białe - mają taki żółtawy odcień, jakby papier był stary. może ktoś wie gdzie można je dostać ?? szukałam na necie, w papiernicznych, ale nic nie znalazłam. będę wdzięczna za jakiegoś linka, albo może poprostu ktoś wie w jakim mieście/sklepie można je kupić :)

02.09.2006
11:20
[2]

prefix [ Pretorianin ]


Nie wiem czy o to Ci chodzi?

02.09.2006
11:23
[3]

naughty_girl87 [ Pretorianin ]

prefix ----> dzięki wielkie :) dokładnie czegoś takiego szukałam :)

swoją drogą, mogłam pomyśleć o zajrzeniu na allegro ;)

02.09.2006
11:49
[4]

$ebs Master [ Konsul ]

53 zlote za zeszyt ? :D omfg :)

02.09.2006
11:56
[5]

BukE [ Płetwonurek ]

naughty_girl87:
No moglas pomyslec ale przeciez jestes tylko dziewczyna.

02.09.2006
12:22
smile
[6]

Olivcha.pl [ Konsul ]

BukE ----> Masz coś do dziewczym? :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.