GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DDR RAM - 2x512MB w dualu czy 1 x1GB i jaka firma???

02.09.2006
10:45
smile
[1]

tomirek [ tetryk ]

DDR RAM - 2x512MB w dualu czy 1 x1GB i jaka firma???

Mam Asuska A7N8X Deluxe i 2x 256 DDR RAM PC2700 i chyba pora na wymiane.
Zastanawiam sie tylko czy lepiej jedna kosc 1GB (z opcja dolozenia za jakies pol roku jeszcze jednej kosci, zeby w dualu chodzily) czy moze nie szalec i kupic 2x512 w dualu??? No i jakiej firmy kostki wybrac?

02.09.2006
11:15
[2]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

jesli kupisz 1x 1gb to juz raczej nie bedziesz miał duala
ja mialem 2x256 i dokupilem 512 i juz mam tylko single :]

ale jak uwazasz wg mnie wystarczy Ci 1 x 512 mb zebys miał równe 1 GB RAM:) a potem dopiero dolożyc 1 gb dual tak naprawde wiele nie daje ;)

02.09.2006
11:19
[3]

Jeckyl [ Rekrut ]

Lepiej kup teraz 2x512 a potem sprzedaż te kości i kupisz 2x1GB ja zrobiłem tak że kupiłem jedną 512 z myślą właśnie o późniejszym dokupieniu drugiej ale model ten został później wycofany i nie miałem bardzo jak go dokupić. A co do firmy to nie wiem jaka jest teraz najlepsza.

ADEK24--> śpisz jeszcze czy jak?

02.09.2006
11:21
smile
[4]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

Kup 2x512 firmy PDP.

Później ewentualnie sprzedasz.

02.09.2006
12:14
smile
[5]

Olek12 [ Pomocnik ]

ja bym kupił 2x512 Geil. Bardzo dobra firma. Dożywotnia gwarancja

02.09.2006
12:18
[6]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

1GB + 1GB za 6 mies. zdecydowanie. dual az tak duzo nie daje.
hmm masz amd to ci hynixow nie polece

02.09.2006
12:22
[7]

Olek12 [ Pomocnik ]

ile kasy chcesz przeznaczyć ??? to czegoś moge poszukać godnego uwagi :D

02.09.2006
12:23
[8]

mikmac [ Senator ]

dual ci nic nie da. a7n8x to jeszcze sockat A i ddr1. Szczerze to bym odradzal modyfikacje, ale jak juz musisz to tylko 1Gb w jednej kosci.
Obecnie jak kupujesz czy to AMD czy Intel to kupujesz pamieci DDR2, wiec to niezbyt dobra inwestycja.

02.09.2006
12:24
[9]

William_Wallace [ Konsul ]

Ja kupilem sobie Geile 2x512(400) w dualu z radiatorami za 435zł... Problem w tym ze nie wiem jak je skonfigurowac optymalnie :
Bios na AUTO ustawia mi na 333, CL 2, a pozniej 5 3 3

Ktos moze wie jakie ustawienia powinny byc dla optymalnej ich pracy ?

02.09.2006
12:25
[10]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

Jeckyl --> czemu śpie ? cos pokręciłem :P??

02.09.2006
12:27
[11]

Jeckyl [ Rekrut ]

tomirek-->Zastanawiam sie tylko czy lepiej jedna kosc 1GB (z opcja dolozenia za jakies pol roku jeszcze jednej kosci, zeby w dualu chodzily) czy moze nie szalec i kupic 2x512 w dualu???
ADEK24-->ale jak uwazasz wg mnie wystarczy Ci 1 x 512 mb zebys miał równe 1 GB RAM:)

02.09.2006
12:37
[12]

tomirek [ tetryk ]

Na ddr2 mi nie zalezy, kompa tez specjalnie rozbudowywac nie zamierzam.
Poki co od 3 lat mam AMD 2200XP na ww Asusie i 512RAM, ktore powoli zaczynaja siac bledami. Dlatego chce pamiec wymienic.
A ze praktycznie nie grywam w gry to taka maszyna starczy mi jeszcze na dlugo.

Na pamiatki moge wydac 300-400 zeta

02.09.2006
12:39
smile
[13]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

kupuj 1 Gb!

co do firmy? Ja 2 lata temu kupiłem GoodRAMy (tylko one miały tak długą gwarancję - 99 miesięcy :)), i bardzo je sobie chwalę. Nie jestem zatwardziałym overclockerem żeby kupować Geile czy inne dziwactwa z radiatorami ...

03.09.2006
11:32
smile
[14]

Floone [ Generaďż˝ ]

Kup 1Gb najlepiej jakiejś znanej marki - polecam TwinMOS-y

03.09.2006
11:56
[15]

BBlacKK102 [ Pretorianin ]

Kup Geil'e Ultra. Maja radiatorki i bardzo dobrze dzialaja :). Mozna je takze niezle podkrecic.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.