GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka obudowa do 250zł ??

02.09.2006
10:19
smile
[1]

gotenssj4 [ Pretorianin ]

Jaka obudowa do 250zł ??

Chce zmienic obudowe i mam dylemat ; ]

3 wentylatory 120 w zestawie dosc ciche ciekawy system wentylacji

ciekawa i co to jest to na dole?? i dwie 120tki w zestawie
Akasa dwie 120tki ;]
Centurion 1 120tka ale podsietlana ; ]
no i Antec

O to lista kandydatow ;] moze ktos ma ktoras z nich i moze napisac jakas opinie
z góry dzieki za pomoc

02.09.2006
10:22
smile
[2]

fazikjunior [ Pretorianin ]

>>>gotenssj4: Ja bym szczególną uwagę zwrócił na system wentylacji... bo po co ci jakieś podświetlenia, czy coś?

02.09.2006
10:43
[3]

Kyahn [ Rossonero ]

Ja mam Centuriona i bardzo mi się podoba. Tak jak mówisz jest podświetlana, ale mi to nie przeszkadza.
Jest to moja pierwsza obudowa z wyższej półki, więc nie mam porównania,
ale bardzo fajnie jest rozwiązany problem mocowania HDD.
Są one wkładane prostopadle do ścian obudowy, a na dodatek wsuwane na "szynach", których się nawet nie przykręca.
Tylko tak jak mówię, nie wiem jak jest w innych obudowach, może że taki jest obecnie standard :)

02.09.2006
11:16
[4]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

<---- tu sa tanie i dobre obudowy ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.