
gotenssj4 [ Pretorianin ]
Jaka obudowa do 250zł ??
Chce zmienic obudowe i mam dylemat ; ]
3 wentylatory 120 w zestawie dosc ciche ciekawy system wentylacji
ciekawa i co to jest to na dole?? i dwie 120tki w zestawie
Akasa dwie 120tki ;]
Centurion 1 120tka ale podsietlana ; ]
no i Antec
O to lista kandydatow ;] moze ktos ma ktoras z nich i moze napisac jakas opinie
z góry dzieki za pomoc

fazikjunior [ Pretorianin ]
>>>gotenssj4: Ja bym szczególną uwagę zwrócił na system wentylacji... bo po co ci jakieś podświetlenia, czy coś?
Kyahn [ Rossonero ]
Ja mam Centuriona i bardzo mi się podoba. Tak jak mówisz jest podświetlana, ale mi to nie przeszkadza.
Jest to moja pierwsza obudowa z wyższej półki, więc nie mam porównania,
ale bardzo fajnie jest rozwiązany problem mocowania HDD.
Są one wkładane prostopadle do ścian obudowy, a na dodatek wsuwane na "szynach", których się nawet nie przykręca.
Tylko tak jak mówię, nie wiem jak jest w innych obudowach, może że taki jest obecnie standard :)
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
<---- tu sa tanie i dobre obudowy ;)