
piokos [ Malpa w czerwonym ]
World Dancer.
ja zaliczyłem tylko Berlin i Wenecję a Wy?
Dym14 [ _X_X_X_ ]
A ja Ecuador i Australie o co chodzi??

Bushido [ For the Alliance ]
:O

darek_dragon [ 42 ]
Świetne :)
Heh... Chciałbym pojechać w połowę miejsc, gdzie ten facet sobie tańczył :)

Alvarez [ REDLIGHT ]
Eh, fajnie byloby zwiedzic tyle miejsc. :(
Hitmanio [ Legend ]
Upne bo fajne ;) Tylko Niemcy z tego repertuaru ;p

piokos [ Malpa w czerwonym ]
zaaplikowałem piosenkę która leci w tle:
Deep Forest - Sweet Lullaby