
mycha921 [ Potępiony ]
Działa wam ta stronka ?
Chcę wiedzieć bo niewiem jak się sprawuje mój drugi komp(sygnaturka:) jako serwer www.
Łyczek [ Legend ]
Działa.

elv33 [ Konsul ]
dziła ale to głupie jest :/

mycha921 [ Potępiony ]
A szybko ? Bo komp jest trochę niemrawy :) No i łacze zapchane :)
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
dziala
+1 :D

mycha921 [ Potępiony ]
Niema to jak stats'owanie ;)

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
Muszę zmienić stronkę przy nicku;/

mycha921 [ Potępiony ]
techi -> Jak musisz ? Co taki smutny ?
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Czemu zerżnęłaś mój avatar??

mycha921 [ Potępiony ]
Dym14 -> Niczego nie rżnęłem(jeszcze:) To była stronka.Ale padła.Więc zrobiłem mirrora :) Taki dobry uczynek :)

Dym14 [ _X_X_X_ ]
ok ok już się nie czepiam (to ty jesteś ta biedrąka??)

mycha921 [ Potępiony ]
Dym14 --> Ja tego nie wymyśliłem :) Chyba :)

Dym14 [ _X_X_X_ ]
"Ja tego nie wymyśliłem :) Chyba :)"
LOL To ty jesteś facet??

mycha921 [ Potępiony ]
Dym14---> A mój stopień to co ? Zlekceważyłeś przeczytanie mojego stopnia ? Wrrrrrrr :P

mycha921 [ Potępiony ]
Łupek ;)
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Nie zwracam uwagi na takie pierdółki a strona chyba działa. Czyli ty nie jesteś od biedrąki??

mycha921 [ Potępiony ]
Nie (chyba) :P

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
tak działa

Floone [ Generaďż˝ ]
Dziela

zelka [ Strider ]
Działa

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Działa (fajna stronka:D)

.:Igier:. [ Centurion ]
mi nie działa
dokumęt nie zawiera żadnych danych
Fett [ Avatar ]
u mnie tyz nie dziala
QrKo [ Legend ]
Nie.
Splinter_fraz [ Stalker ]
nie działa