Indoctrine [ Her Miserable Servant ]
Porada dotycząca laptopa
Potrzebny laptop na którym da się:
Oglądać vcd, divx i eventualnie filmy na dvd. Także pisać teksty. Absolutnie nie
Jakie musi mieć parametry?
Procek, pamięć..
Czy za 200-250 zeta używany wystarczy??
Indoctrine [ Her Miserable Servant ]
Coś mi się nie dopisało :/
Nie musi nadawać się do gier.
Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]
200-250 zł ?!
Indoctrine [ Her Miserable Servant ]
Tak, używany...
Widziałem sporo aukcji na allegro z prockami typu pentium 3xxMhz, 128 ramu..
I zastanawiam się czy na takim sprzęcie da się wogle oglądać skutecznie vcd i divx czy dvd...
Dayton [ Generaďż˝ ]
zmartwie cie ale laptop za 200 zl to naprawde KUPA ZLOMU
sory ale lajf iz brÓtal
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Daj lina do tego lapto za 200 250.
Indoctrine [ Her Miserable Servant ]
Na przykład coś takiego... Czy może to jest tak, że cena dojdzie na koniec do 500 zeta? :D
Ale cały czas chodzi mi o to, jakie minimalne musi mieć parametry do oglądania vcd i divx (podejrzewam, że divx to się nie da raczej z powodu kompresji, ale vcd nie ma takich wymagań, prawda? tak samo dvd?)
fazikjunior [ Pretorianin ]
>>>Indoctrine: Moim zdanie to złom...
Indoctrine [ Her Miserable Servant ]
Ja wiem, że to złomy, ale kiedyś ludzie na takich złomach pracowali :D
Jak pisałem, chodzi mi o minimalne parametry takiego złoma by uciągnął vcd i dvd z filmami... Liczę się z tym, że divx nie da rady oglądać..
cotton_eye_joe [ maniaq ]
na p 233 mmx pamietam, ze divx nie chcial sie wogole odpalic
na p2 366 pod windows 2k (albo nt 4.0) dzwiek lecial szybciej niz obraz :) po paru sekundach nie dalo sie ogladac. moim zdaniem potrzeba przynajmniej p3 do dosc swobodnej pracy. do divx/vcd/pisania spokojnie starczy, nie wiem natomiast, jak bedzie z dvd.
aha i za 200 zl go nie kupisz. ok 600-700 zl mimimum

Shilka [ Konsul ]
Ja nie wiem, jak chcesz oglądać na tym DVD skoro to nie ma napędu DVD.
O divx raczej zapomnij

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]
Do internetu i pisania tekstów to może być - sam ostatnio na takim miałem okazję pracować (też IP II). Niemniej jednak filmów może nie pociągnąć ... dvd to już wogóle chyba ...