GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Porada dotycząca laptopa

02.09.2006
00:22
[1]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

Porada dotycząca laptopa

Potrzebny laptop na którym da się:

Oglądać vcd, divx i eventualnie filmy na dvd. Także pisać teksty. Absolutnie nie

Jakie musi mieć parametry?

Procek, pamięć..

Czy za 200-250 zeta używany wystarczy??

02.09.2006
00:45
[2]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

Coś mi się nie dopisało :/
Nie musi nadawać się do gier.

02.09.2006
00:55
[3]

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]

200-250 zł ?!

02.09.2006
01:48
[4]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

Tak, używany...
Widziałem sporo aukcji na allegro z prockami typu pentium 3xxMhz, 128 ramu..

I zastanawiam się czy na takim sprzęcie da się wogle oglądać skutecznie vcd i divx czy dvd...

02.09.2006
01:58
[5]

Dayton [ Generaďż˝ ]

zmartwie cie ale laptop za 200 zl to naprawde KUPA ZLOMU

sory ale lajf iz brÓtal

02.09.2006
02:15
[6]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Daj lina do tego lapto za 200 250.

02.09.2006
09:45
[7]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]



Na przykład coś takiego... Czy może to jest tak, że cena dojdzie na koniec do 500 zeta? :D

Ale cały czas chodzi mi o to, jakie minimalne musi mieć parametry do oglądania vcd i divx (podejrzewam, że divx to się nie da raczej z powodu kompresji, ale vcd nie ma takich wymagań, prawda? tak samo dvd?)

02.09.2006
10:00
[8]

fazikjunior [ Pretorianin ]

>>>Indoctrine: Moim zdanie to złom...

02.09.2006
10:07
[9]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

Ja wiem, że to złomy, ale kiedyś ludzie na takich złomach pracowali :D

Jak pisałem, chodzi mi o minimalne parametry takiego złoma by uciągnął vcd i dvd z filmami... Liczę się z tym, że divx nie da rady oglądać..

02.09.2006
10:15
[10]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

na p 233 mmx pamietam, ze divx nie chcial sie wogole odpalic
na p2 366 pod windows 2k (albo nt 4.0) dzwiek lecial szybciej niz obraz :) po paru sekundach nie dalo sie ogladac. moim zdaniem potrzeba przynajmniej p3 do dosc swobodnej pracy. do divx/vcd/pisania spokojnie starczy, nie wiem natomiast, jak bedzie z dvd.

aha i za 200 zl go nie kupisz. ok 600-700 zl mimimum

02.09.2006
10:27
smile
[11]

Shilka [ Konsul ]

Ja nie wiem, jak chcesz oglądać na tym DVD skoro to nie ma napędu DVD.
O divx raczej zapomnij

02.09.2006
10:31
smile
[12]

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]

Do internetu i pisania tekstów to może być - sam ostatnio na takim miałem okazję pracować (też IP II). Niemniej jednak filmów może nie pociągnąć ... dvd to już wogóle chyba ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.