GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z CS-em

01.09.2006
23:11
[1]

witpiter [ Pretorianin ]

Problem z CS-em

chce se pograc przez neta, mam v 1.6 i podczas laczenia pokazuje mi sie komunikat:

"LAN Servers are restriced to local clients (class C)."

O CO CHODZI??

01.09.2006
23:18
[2]

witpiter [ Pretorianin ]

up

02.09.2006
00:10
[3]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

Popytaj tutaj może coś poradzą ----> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4787951&N=1

02.09.2006
01:24
[4]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Pewnie masz ściągniętą z neta wersję no-steam. Musisz poszukać serwerów, które nie wymagają od ciebie posiadania konta na Steamie. Serwery, na które próbujesz wejść są dostępne jedynie na Steamie i to właśnie stąd ten komunikat.

02.09.2006
01:37
smile
[5]

neXus [ Fallen Angel ]

Jeśli jednak masz oryginał gry to wpisujesz w pole aktywacji w Steamie [tu GOL złośliwie wyciął takie słowo oznaczające numer wpisywany przy instalacji gry] i już masz dostęp do Steamowej wersji CS'a
Jeśli oczywiście masz oryginał...

02.09.2006
01:43
[6]

Isam [ Senator ]

Jak nie wiesz co to jest klasa C adresów to przeczytaj

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.