witpiter [ Pretorianin ]
Problem z CS-em
chce se pograc przez neta, mam v 1.6 i podczas laczenia pokazuje mi sie komunikat:
"LAN Servers are restriced to local clients (class C)."
O CO CHODZI??
witpiter [ Pretorianin ]
up
zuromil [ Człowiek Jazda ]
Popytaj tutaj może coś poradzą ----> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4787951&N=1
Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Pewnie masz ściągniętą z neta wersję no-steam. Musisz poszukać serwerów, które nie wymagają od ciebie posiadania konta na Steamie. Serwery, na które próbujesz wejść są dostępne jedynie na Steamie i to właśnie stąd ten komunikat.

neXus [ Fallen Angel ]
Jeśli jednak masz oryginał gry to wpisujesz w pole aktywacji w Steamie [tu GOL złośliwie wyciął takie słowo oznaczające numer wpisywany przy instalacji gry] i już masz dostęp do Steamowej wersji CS'a
Jeśli oczywiście masz oryginał...
Isam [ Senator ]
Jak nie wiesz co to jest klasa C adresów to przeczytaj