MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Jogurt Milko - nowa VIAGRA?
:D

xmajorx [ Gladiator ]
Było już dawno, widziałem bodajże w CDA :), ale i tak śmieszy.

BukE [ Płetwonurek ]
Widze pierwszy raz.

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
Muwahahahah!! Mocne!!

Lysack [ Latino Lover ]
kurde, to jest lepsze od moich pałerów i jarosza:D:D:D

MacGawron [ Generaďż˝ ]
1 raz widze. HEHEHE

blazerx [ lateral thinking ]
dobre
1st time

DeLordeyan [ The Edge ]
niezłe

Stachu_PL [ Generaďż˝ ]
Masakra !!!

peterkarel [ KochamDzaste ]
hehe to teraz wiem po czym tak mam :D hehehe mocne :D

siwCa [ Legend ]
No to do sklepu po jogurt pedzimy :)

Rotfl_N_Lol [ Centurion ]
Dobre, też w CDA już widziałem.

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
LOL hahahahaha nie no fajnego babola walneli :D

thekid2 [ iLove ]
hehe fajne :)

BBC BB [ Leg End ]
To fotomontaż czy tak było naprawde :D?

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Fotomontaż (jednolite tło bardzo ułatwia sprawę), ale pomysł ciekawy ;)

Johy [ Trance Listener ]
Buahahahahahaha...

Janczes [ You'll never walk alone ]
Po raz pierwszy widze, a i reklama niezla

Sandro [ GOL ]
Mistrzostwo.

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
pewnie napis brzmiał "wzmacnia organizm każdego dnia" ale ktos wzial w photoshopie zaznaczyl tekst i przesunal zaslaniajac "ni" ;)

Floone [ Generaďż˝ ]
<==

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]
LOLowe

darek_dragon [ 42 ]
Billboard został zapewne ocenzurowany przez Rycerzy Mówiących "Ni" ;]
EG2005_808538100 [ Streetball ]
Przypomniał mi się SuPERMArket Albert:) Albo saper, spamer:)

QrKo [ Legend ]
Dobre :) Warka tez mocna :P

davids89 [ Konsul ]
to tezeba dac do teleexpresu

donzoolo [ Senator ]
dobre :D haha

Bushido [ For the Alliance ]
:D Hahahaha ci kolesie od plakatów to mająhumor xD