ashia [ Konsul ]
Rozdzielenie prędkości łącza
Witam
Mam podpiętą neostradę do kompa a po kablu sieciowym idzie do laptopa. Prolem jest taki że jeśli się coś robi na jednym urządzeniu to na drugim jest kaplica. Czy jest jakiś program który umożliwia podzielenie prędkości na te 2 kompy ??
PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]
Ja teżmam tak podłączone ale nie ma z tym większych problemów u mnie wszystko chodzi szybciutko nawed jak na jednym coś ściągam:D a jeżeli jest jakiś program to ja napewno Ci w tym nie pomogę...
Sharky [ Generaďż˝ ]
ashia --> program NetLimiter. Niestety platny.
ashia [ Konsul ]
Sharky -->> właśnie próbuję mozesz mi powiedzieć jak to ustawić w programie zeby np. 512 podzielić na pół