GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobry odtwaracz do filmów

01.09.2006
19:20
[1]

jacek119 [ Konsul ]

Dobry odtwaracz do filmów

Znacie jakieś dobre programy do filmów ??
Mam już dość ALLPlayer'a :/

01.09.2006
19:21
[2]

polak111 [ T42 ]

Koala

01.09.2006
19:23
smile
[3]

.:Igier:. [ Centurion ]

winamp
media player

01.09.2006
19:23
[4]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Ja używam VPlayer'a i też mam go dość choć filmy żadko oglądam:/

01.09.2006
19:24
[5]

Ace_2005 [ The Summer ]

To zależy do jakiego typu filmów potrzebny Ci program.

Ale tak wogóle to: CrystalPlayer, Windows Media Player, PowerDVD czy też Media Player Classic.

01.09.2006
19:25
[6]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Sub Edit, czasami VLC Player (głównie do filmów w formatach ogg i mkv)

01.09.2006
19:29
[7]

jacek119 [ Konsul ]

najlepiej do wszystkich
chociaż i tak mam kodeki
musi obsługiwać napisy

01.09.2006
19:34
[8]

Ace_2005 [ The Summer ]

Jeśli do wszystkich to te dwa: CrystalPlayer i Windows Media Player.

Obsługują mi wszystkie formaty i napisy.

01.09.2006
19:38
smile
[9]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

AllPalyer jest dobry ale bez kodeków słabnie, DivixPlayer teżniezły jak coś mi nie idzie na All to zawsze idzie na DivxPlayer.

01.09.2006
19:43
[10]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

SubEdit Player

01.09.2006
19:47
[11]

LooZ^ [ be free like a bird ]

mplayer lub kliper (polskie wydanie) - open sourcowe, obsluguje wiekszosc rzeczy ktore zna ludzkosc ;)

01.09.2006
20:10
smile
[12]

fazikjunior [ Pretorianin ]

Cinema Player, SubEdiPlayer, Windows Media Player...

02.09.2006
21:53
smile
[13]

Maksymi(L)ian [ Pretorianin ]

SubEdit

02.09.2006
22:18
smile
[14]

.:Jj:. [ The Force ]

Ja używam VLC, AllPlayera i nie miałem problemu z żadnym filmem (tzn problemy miałem- brak głosu, zielony obraz.. ale jak w jednym nie działało- poszło w drugim). VLC tylko ma ubogie sterowanie, ale to nie taki wielki mankament..

02.09.2006
23:30
[15]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

To w windows media playerze można normalnie odtwarzać napisy .txt?
Ja mam wersję 8.0 i nigdzie tego nie widzę..

Osobiście cały czas bawię się subeditem :)

02.09.2006
23:47
[16]

Madril [ I Want To Believe ]

Indoctrine --> Jak np. używasz kodeków z pakietu ffdshow, to wtedy można w WMP napisy włączyć. :)

03.09.2006
10:05
smile
[17]

Floone [ Generaďż˝ ]

Osobiście używam Vplayer i nie narzekam ale SubEdit też jest niczego sobie...

03.09.2006
10:06
smile
[18]

raper741 [ Vamos Barca ]

VPlayer

03.09.2006
10:06
[19]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

ja używam BSPlayer 2 wg mnie najlepszy odtwarzacz :)

03.09.2006
12:55
smile
[20]

piotrek 12 [ Chor��y ]

Best Player jest super :) Poza tym systemowy Windows Media Player jest dobry :)

03.09.2006
12:59
[21]

stanson [ Szeryf ]

Best Player - malutki, niezawodny, bardzo funkcjonalny. Od ładnych paru lat nie przekonałem sie do żadnego innego odtwarzacza.

03.09.2006
13:01
smile
[22]

Splinter_fraz [ Stalker ]

vplayer, media player classic

03.09.2006
13:22
smile
[23]

Isam [ Senator ]

mplayer for win32 :]

03.09.2006
13:32
[24]

blackfield [ Konsul ]

Windows Media Player 11

+ jakies dobre kodeki np. K-lite

03.09.2006
13:45
smile
[25]

winner [ Generaďż˝ ]

Media Player Classic

03.09.2006
13:46
[26]

maciek_ssi [ 2097 ]

SubEdit, bo:
+ poprawnie odczytuje formaty napisów (kursywy, znaczniki itd.)
+ łatwa transformacja obrazu za pomoca banalnych skrótów klawiszowych i myszy
+ masa, cała masa możliwości konfiguracji
+ rewelacyjnie sprawdza się przy oglądaniu seriali - puszczasz i tyle cię interesuje

- nie jest już wspierany
- czasem ma problemy z DirectShow, ale to ogólny problem WMC
- czcionki nie są renderowane.

03.09.2006
17:00
[27]

hydralisek [ Centurion ]

SubEdit, VLC

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.