jacek119 [ Konsul ]
Dobry odtwaracz do filmów
Znacie jakieś dobre programy do filmów ??
Mam już dość ALLPlayer'a :/
polak111 [ T42 ]
Koala

.:Igier:. [ Centurion ]
winamp
media player
Super Kotlet [ Schabowy ]
Ja używam VPlayer'a i też mam go dość choć filmy żadko oglądam:/
Ace_2005 [ The Summer ]
To zależy do jakiego typu filmów potrzebny Ci program.
Ale tak wogóle to: CrystalPlayer, Windows Media Player, PowerDVD czy też Media Player Classic.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Sub Edit, czasami VLC Player (głównie do filmów w formatach ogg i mkv)
jacek119 [ Konsul ]
najlepiej do wszystkich
chociaż i tak mam kodeki
musi obsługiwać napisy
Ace_2005 [ The Summer ]
Jeśli do wszystkich to te dwa: CrystalPlayer i Windows Media Player.
Obsługują mi wszystkie formaty i napisy.

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]
AllPalyer jest dobry ale bez kodeków słabnie, DivixPlayer teżniezły jak coś mi nie idzie na All to zawsze idzie na DivxPlayer.
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
SubEdit Player
LooZ^ [ be free like a bird ]
mplayer lub kliper (polskie wydanie) - open sourcowe, obsluguje wiekszosc rzeczy ktore zna ludzkosc ;)

fazikjunior [ Pretorianin ]
Cinema Player, SubEdiPlayer, Windows Media Player...

Maksymi(L)ian [ Pretorianin ]
SubEdit

.:Jj:. [ The Force ]
Ja używam VLC, AllPlayera i nie miałem problemu z żadnym filmem (tzn problemy miałem- brak głosu, zielony obraz.. ale jak w jednym nie działało- poszło w drugim). VLC tylko ma ubogie sterowanie, ale to nie taki wielki mankament..
Indoctrine [ Her Miserable Servant ]
To w windows media playerze można normalnie odtwarzać napisy .txt?
Ja mam wersję 8.0 i nigdzie tego nie widzę..
Osobiście cały czas bawię się subeditem :)
Madril [ I Want To Believe ]
Indoctrine --> Jak np. używasz kodeków z pakietu ffdshow, to wtedy można w WMP napisy włączyć. :)

Floone [ Generaďż˝ ]
Osobiście używam Vplayer i nie narzekam ale SubEdit też jest niczego sobie...

raper741 [ Vamos Barca ]
VPlayer
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
ja używam BSPlayer 2 wg mnie najlepszy odtwarzacz :)

piotrek 12 [ Chor��y ]
Best Player jest super :) Poza tym systemowy Windows Media Player jest dobry :)
stanson [ Szeryf ]
Best Player - malutki, niezawodny, bardzo funkcjonalny. Od ładnych paru lat nie przekonałem sie do żadnego innego odtwarzacza.

Splinter_fraz [ Stalker ]
vplayer, media player classic

Isam [ Senator ]
mplayer for win32 :]
blackfield [ Konsul ]
Windows Media Player 11
+ jakies dobre kodeki np. K-lite

winner [ Generaďż˝ ]
Media Player Classic
maciek_ssi [ 2097 ]
SubEdit, bo:
+ poprawnie odczytuje formaty napisów (kursywy, znaczniki itd.)
+ łatwa transformacja obrazu za pomoca banalnych skrótów klawiszowych i myszy
+ masa, cała masa możliwości konfiguracji
+ rewelacyjnie sprawdza się przy oglądaniu seriali - puszczasz i tyle cię interesuje
- nie jest już wspierany
- czasem ma problemy z DirectShow, ale to ogólny problem WMC
- czcionki nie są renderowane.
hydralisek [ Centurion ]
SubEdit, VLC