GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

" Nie jestem ojcem?! Niemozliwe!!"

01.09.2006
18:58
smile
[1]

0rlando [ Centurion ]

" Nie jestem ojcem?! Niemozliwe!!"

Dalem to w watku o JS, ale wole dac to w osobnym watku, bo jest warte uwagi:


Wiem, ze bylo, ale warto powtorzyc...

01.09.2006
19:03
smile
[2]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Jak dla mnie to to jest bardziej tragiczne...

01.09.2006
19:04
smile
[3]

matisf [ X ]

Widzialem juz to jest rewelacyjne, pewnie Fake ale super :)

01.09.2006
19:05
[4]

Miren_cjum [ Centurion ]

Niestety nie znam ang . On się w czasie programu dowiaduję , że nie jest ojcem ? Jeśli tak to te programy robią się coraz bardziej chore .

01.09.2006
19:05
smile
[5]

foxx [ lisek ]

A ja sie nawet nie usmiechnalem...

Mirencjum -> Dokladnie.

01.09.2006
19:09
[6]

AGArtha [ Trinitron ]

Nie lubie programów tego typu. Pokazują tam ludzkie tragedie, łzy, złość , zdrade, oszustwa itp.

Jeśli chodzi o filmik , którym się z Nami podzieliłeś ... hmmm. no troszke trodno jest w to uwierzyć, że ten mężczyzna mając 16to miesięczne dziecko o odmiennym kolorze skóry niż jego i jego kobiety - niczego się nie domyślił. To tez jest troszke chyba "odegrana scenka" Nie wierze, że Facet widzis swoje dziecko i nie domyśla się! No przecież to chyba jest oczywiste. No ale cóż... widocznie i tak się da żyć.
Jednak do śmiechu to tam chyba nie wiele było. Raczej można współczuć - tylko nie wiem czego! Czy zdrady, czy naiwności i głupoty-żeby dzielić się takimi "swoimi sprawami" z całym światem.

01.09.2006
19:10
[7]

.:Igier:. [ Centurion ]

racja te programy są coraz bardziej chore :/

01.09.2006
19:10
[8]

matisf [ X ]

AGArtha -> przeciez te programy maj dokladne scenariusze wszystko to fake

01.09.2006
19:12
smile
[9]

stanson [ Szeryf ]

Koledzy, trochę powagi. To niesamowita historia. Ten mężczyzna tak ją kochał, że był pewien, iż ten śliczny murzynek to jego syn. Że to ich przeznaczenie, cud natury dany od Boga tej przeznaczonej sobie parze, idealnie pasującej do siebie parze połówek. Wzruszające jak mężczyzna może poświęcić całe serce kobiecie. Cóż za oddanie!

01.09.2006
19:48
smile
[10]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Koles lamentował a powinien babke w pysk strzelic. Takie moje zdanie...

01.09.2006
19:53
smile
[11]

MAROLL [ Legend ]

Jak niekiedy przełączam na Jerry Springer Show to tam same takie fake'i wyreżyserowane lecą np. w programie dowiaduje się, że jej 67 letni mąż, z którym jest od 45 lat przez ten cały czas był gejem i miał męża :)

01.09.2006
19:55
[12]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Janczes --> Ale jak ona by mu oddała, to wylądował by na ścianie ;)

stanson --> W filmie "Ja, Irena i Ja" główny bohater miał 3 takich synków ;)

01.09.2006
19:57
smile
[13]

pikolo [ - Blue Sky - ]

no nieweim co o tym sadzic ogolnie wg. mnie te wszystkie programy tego typu sa zle i koniec krotka pilka. nawet niepowinni pokazywac takiego czegosc w Tv, sztucznosc, sztucznosc albo krzywa bolac prawda i bez sensu przed publika.

01.09.2006
20:00
smile
[14]

Arcy Hp [ Legend ]

Głupie show'y amerykańskie...

01.09.2006
20:10
smile
[15]

Viroxis [ s.n.a.f.u ]

Czy to było czy mi sie wydaje? Nie lubie tego typu programów

03.09.2006
16:06
smile
[16]

Floone [ Generaďż˝ ]

Patrz post wyżej

03.09.2006
16:23
[17]

amoreg1234 [ użytkownik ]

ogladalem maury show wiele razy i jest żałosny :) ale to nie jest fake

nawet southpark ładnie sparodiował maury show :D nie pamietam, który to był dokładnie odcinek, ale był dobry :]

03.09.2006
16:32
smile
[18]

puszczyk [ Generał brygady ]

zawsze można coś wywnioskować np. to, że murzyn nie miał za grosz gustu...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.