GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GF 6800 a rozdzielczość i kolory - pytanko

01.09.2006
18:48
smile
[1]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

GF 6800 a rozdzielczość i kolory - pytanko

Ano posiadam Gabriel Knight 1, pod Winzgrozę - wersja CD. Taki se tam badziew przesympatyczny :D
Niemniej żeby odpalić potrzebuję mieć 256 kolorów ustawione w Windowsie.
Karta GF FX 6800 - zwykła (żadne tam Pro, GT czy insze inszości) - i niestety nie mam trybu 256 kolorów :/
Czy to normalne czy coś jest nie tak ?
Bo np. na 6600 GT ten tryb mam.

Help.

Me.

:)

01.09.2006
19:17
[2]

Super Kotlet [ Schabowy ]

PPM na skrócie do gry, właściwości, zgodność, uruchom w 256 kolorach.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.