
Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
GF 6800 a rozdzielczość i kolory - pytanko
Ano posiadam Gabriel Knight 1, pod Winzgrozę - wersja CD. Taki se tam badziew przesympatyczny :D
Niemniej żeby odpalić potrzebuję mieć 256 kolorów ustawione w Windowsie.
Karta GF FX 6800 - zwykła (żadne tam Pro, GT czy insze inszości) - i niestety nie mam trybu 256 kolorów :/
Czy to normalne czy coś jest nie tak ?
Bo np. na 6600 GT ten tryb mam.
Help.
Me.
:)
Super Kotlet [ Schabowy ]
PPM na skrócie do gry, właściwości, zgodność, uruchom w 256 kolorach.