
tomirek [ tetryk ]
Problemik przy sciaganiu archiwow zip/rar
Bardzo czesto po zassaniu wiekszego (kilkadziesiat MB) spakowanego pliku przy probie rozpakowania wyskakuje komunikat o bledzie CRC i o uszkodzeniu pliku. Polaczenia z netem w trakcie zasysania nie zrywa i czasami musze kilka razy ten sam plik zasysac, zeby go bez bledow wypakowac. Bledy pojawiaja sie niezaleznie od partycji na ktorych je zapisuje.
Ktos ma pomysl co moze byc???

fazikjunior [ Pretorianin ]
To pewnie faktycznie masz pecha... i ściągasz uszkodzone pliki?
tomirek [ tetryk ]
pliki sa ok. Bo raz sie wykrzaczy, zassam jeszcze raz ten sam plik z tego samego serwera i jest ok.

Cze_Zar [ Pretorianin ]
miałem podobnie jakiś czas temu; u mnie - jak się okazało - była to wina downloadera. Jak zmieniłem akcelerator do ściągania plików ( mam teraz Free Download Manager'a) problem ustąpił.
pozdrawiam

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
Wina downloadera na 100%;)
Ściągałem przez FF było dobrze, jak wziałem jakąś wtyczkę do sciagania to mi wykrzaczało czasami:)

tomirek [ tetryk ]
Hmmm... czyli cos mi sie skopalo w windzie bo sciagalem bez zadnego programu extra.
Pojawia sie wiec kolejne pytanie:
Jaki downloader polecacie???

fazikjunior [ Pretorianin ]
FlashGet jest dobry!

infernus67 [ Prezes Misiura ]
Ja używam Free Download Manager i jestem bardzo zadowolony.

foxx [ lisek ]
FlashGet z tej strony :)
Razem do firefoxa z wtyczka flashgot pasule jak ulal.
tomirek [ tetryk ]
dzieki. Poprobuje