GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemik przy sciaganiu archiwow zip/rar

01.09.2006
18:44
smile
[1]

tomirek [ tetryk ]

Problemik przy sciaganiu archiwow zip/rar

Bardzo czesto po zassaniu wiekszego (kilkadziesiat MB) spakowanego pliku przy probie rozpakowania wyskakuje komunikat o bledzie CRC i o uszkodzeniu pliku. Polaczenia z netem w trakcie zasysania nie zrywa i czasami musze kilka razy ten sam plik zasysac, zeby go bez bledow wypakowac. Bledy pojawiaja sie niezaleznie od partycji na ktorych je zapisuje.
Ktos ma pomysl co moze byc???

01.09.2006
21:24
smile
[2]

fazikjunior [ Pretorianin ]

To pewnie faktycznie masz pecha... i ściągasz uszkodzone pliki?

01.09.2006
21:27
[3]

tomirek [ tetryk ]

pliki sa ok. Bo raz sie wykrzaczy, zassam jeszcze raz ten sam plik z tego samego serwera i jest ok.

01.09.2006
21:32
smile
[4]

Cze_Zar [ Pretorianin ]

miałem podobnie jakiś czas temu; u mnie - jak się okazało - była to wina downloadera. Jak zmieniłem akcelerator do ściągania plików ( mam teraz Free Download Manager'a) problem ustąpił.

pozdrawiam

01.09.2006
21:38
smile
[5]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

Wina downloadera na 100%;)
Ściągałem przez FF było dobrze, jak wziałem jakąś wtyczkę do sciagania to mi wykrzaczało czasami:)

01.09.2006
22:06
smile
[6]

tomirek [ tetryk ]

Hmmm... czyli cos mi sie skopalo w windzie bo sciagalem bez zadnego programu extra.

Pojawia sie wiec kolejne pytanie:
Jaki downloader polecacie???

01.09.2006
22:07
smile
[7]

fazikjunior [ Pretorianin ]

FlashGet jest dobry!

01.09.2006
23:44
smile
[8]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Ja używam Free Download Manager i jestem bardzo zadowolony.

01.09.2006
23:46
smile
[9]

foxx [ lisek ]

FlashGet z tej strony :)

Razem do firefoxa z wtyczka flashgot pasule jak ulal.

02.09.2006
09:32
[10]

tomirek [ tetryk ]

dzieki. Poprobuje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.