GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sieć

01.09.2006
18:36
[1]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Sieć

Witam!

Szukalem na forum jak stworzyc siec bo mi to jakos nie wychodzi i calkiem nie wiem jak to zrobic wiec chce sie was spytac jak stworzyc siec miedzy laptopem a PC na tym i tym jest win XP. PC ma byc hostem tylko nie wiem jak to zorbic zeby sie poloczyly. jesli ktos moze mi pomuc bo bardzo prosze.

01.09.2006
18:40
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Tylko nie upuj co 5 minut.

01.09.2006
19:12
[3]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Oh... dzieki udalo mi sie wszystko bez problemu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.