k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Sieć
Witam!
Szukalem na forum jak stworzyc siec bo mi to jakos nie wychodzi i calkiem nie wiem jak to zrobic wiec chce sie was spytac jak stworzyc siec miedzy laptopem a PC na tym i tym jest win XP. PC ma byc hostem tylko nie wiem jak to zorbic zeby sie poloczyly. jesli ktos moze mi pomuc bo bardzo prosze.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Tylko nie upuj co 5 minut.
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Oh... dzieki udalo mi sie wszystko bez problemu