meo [ Pretorianin ]
jaki plecak?
Potrzebuje plecaka ok. 70l ale nie wiem na który sie zdecydować. Nie mam dużo funduszy więc nie będzie on raczej firmowy :P Może ktoś tutaj się na tym zna i mi pomoże??
a tutaj moje propozycje:

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
ten ostatni!!

QrKo [ Legend ]
3 najladniejszy.

Danielch [ Centurion ]
A mi się podoba pierwszy
meo [ Pretorianin ]
ten pierwszy to się najbardziej opłaca ale troche sie boje o jakość
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
3 najładniejszy. Ja właśnie ten wybrał.

zoor!n [ Legend ]
IMHO trzeci.
.:Igier:. [ Centurion ]
ja bym wybrał ten trzeci ;)

Janczes [ You'll never walk alone ]
trzeci chyba najlepszy ;)

Splinter_fraz [ Stalker ]
trzeci
PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]
Trójeczka niezła... Ale wybór należy do Ciebie możesz miećinne gusta niż ja czy ktoś inny więc powinieneś wybraćsam:D
blazerx [ lateral thinking ]
AMDD [ Dwory Unia ]
nie wiem stary czy Ci sie do niego ksiażki zmieszczą. Moze sie okazać za mały
a tak serio to 3

jacek119 [ Konsul ]
3 !!!
olenkaha [ Konsul ]
moim zdaniem trójka
mons [ Generaďż˝ ]
ja bym wziął trzeci....
Yo5H [ Jackpot! ]
3 !
defenencjał [ Generaďż˝ ]
1 jest fajny w wybieracie wszyscy 3 plecak bo ma fajne kolory

SzHaker [ Centurion ]
A może zamiast plecaka torba foliowa z Biedronki?
Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]
"Trójka Panie wybierz trójkę!"
cotton_eye_joe [ maniaq ]
ja ostatnio kupilem taki, sprawdzil mi sie podczas 2 wyjazdow do grecji i londynu, a teraz kolega pozyczyl go na wyjazd do ameryki poludniowej. ciekawe, czy wroci caly :D
w kazdym razie jak nie, to na pewno kupie taki sam bo jest ok.
raper741 [ Vamos Barca ]
Mi się wydaje OPCJA numer 3

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Nie mogę. Człowiek pyta się o fachową radę, który plecak jest najlepszy, a oni mu odpowiadają, który jest najładniejszy... Jak dla mnie, to może i być różowy, byle wytzymał duże obciążenie, skrajne temperatury i był odpowiedni pod względem użytkowym.
Fett [ Avatar ]
Mam taki sam plecak co Cotton_eye_joe i tez go moge smialo polecic :) Bardzo wygodny, wytrzymaly. Ma juz kilka lat i zwiedzil 3/4 europy :)
Macu - jak dla mnie to ten 3 jest najladniejszy i najlepszy z opisu...