GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaki plecak?

01.09.2006
18:15
[1]

meo [ Pretorianin ]

jaki plecak?

Potrzebuje plecaka ok. 70l ale nie wiem na który sie zdecydować. Nie mam dużo funduszy więc nie będzie on raczej firmowy :P Może ktoś tutaj się na tym zna i mi pomoże??

a tutaj moje propozycje:





01.09.2006
18:20
smile
[2]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

ten ostatni!!

01.09.2006
18:38
smile
[3]

QrKo [ Legend ]

3 najladniejszy.

01.09.2006
18:52
smile
[4]

Danielch [ Centurion ]

A mi się podoba pierwszy

01.09.2006
18:54
[5]

meo [ Pretorianin ]

ten pierwszy to się najbardziej opłaca ale troche sie boje o jakość

01.09.2006
19:07
[6]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

3 najładniejszy. Ja właśnie ten wybrał.

01.09.2006
19:31
smile
[7]

zoor!n [ Legend ]

IMHO trzeci.

01.09.2006
19:33
[8]

.:Igier:. [ Centurion ]

ja bym wybrał ten trzeci ;)

01.09.2006
19:38
smile
[9]

Janczes [ You'll never walk alone ]

trzeci chyba najlepszy ;)

01.09.2006
19:39
smile
[10]

Splinter_fraz [ Stalker ]

trzeci

01.09.2006
19:40
[11]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

Trójeczka niezła... Ale wybór należy do Ciebie możesz miećinne gusta niż ja czy ktoś inny więc powinieneś wybraćsam:D

01.09.2006
19:40
[12]

blazerx [ lateral thinking ]


01.09.2006
19:42
[13]

AMDD [ Dwory Unia ]

nie wiem stary czy Ci sie do niego ksiażki zmieszczą. Moze sie okazać za mały

a tak serio to 3

01.09.2006
19:43
smile
[14]

jacek119 [ Konsul ]

3 !!!

01.09.2006
19:43
[15]

olenkaha [ Konsul ]

moim zdaniem trójka

02.09.2006
03:09
[16]

mons [ Generaďż˝ ]

ja bym wziął trzeci....

02.09.2006
03:27
[17]

Yo5H [ Jackpot! ]

3 !

02.09.2006
10:08
[18]

defenencjał [ Generaďż˝ ]

1 jest fajny w wybieracie wszyscy 3 plecak bo ma fajne kolory

02.09.2006
10:11
smile
[19]

SzHaker [ Centurion ]

A może zamiast plecaka torba foliowa z Biedronki?

02.09.2006
10:11
[20]

Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]

"Trójka Panie wybierz trójkę!"

02.09.2006
10:23
[21]

cotton_eye_joe [ maniaq ]



ja ostatnio kupilem taki, sprawdzil mi sie podczas 2 wyjazdow do grecji i londynu, a teraz kolega pozyczyl go na wyjazd do ameryki poludniowej. ciekawe, czy wroci caly :D
w kazdym razie jak nie, to na pewno kupie taki sam bo jest ok.

02.09.2006
10:25
[22]

raper741 [ Vamos Barca ]

Mi się wydaje OPCJA numer 3

02.09.2006
10:42
smile
[23]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Nie mogę. Człowiek pyta się o fachową radę, który plecak jest najlepszy, a oni mu odpowiadają, który jest najładniejszy... Jak dla mnie, to może i być różowy, byle wytzymał duże obciążenie, skrajne temperatury i był odpowiedni pod względem użytkowym.

02.09.2006
10:53
[24]

Fett [ Avatar ]

Mam taki sam plecak co Cotton_eye_joe i tez go moge smialo polecic :) Bardzo wygodny, wytrzymaly. Ma juz kilka lat i zwiedzil 3/4 europy :)

Macu - jak dla mnie to ten 3 jest najladniejszy i najlepszy z opisu...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.