Game Over [ Generaďż˝ ]
Pamięci Ram-pare pytań
Planuje dołożyć 1 kość ,obecnie 256Mb magistrala 333. W związku z tym mam pare pytań.
Do poprawnego działania muszą być 2 kości tej samej firmy, czy mogą być różne?
Podobne pytanie czy mogą być kości o różnej magistrali.
Jaka jest różnica między kością 333, a 400?
I ostatnie czy po włożeniu drugiej kości trzeba przeinstalowywać system?
Z góry dziękuje za wszelki odpowiedzi.

SzHaker [ Centurion ]
Mogą być różnych firm, nie musisz przeinstalowywać systemu :)

QrKo [ Legend ]
ZAZWYCZAJ mogą być różnych firm.
Mogą być różnej, natomiast jeżeli dołożysz wolniejszą to zwolni ona pozostałe.
Jeżeli procka masz taktowanego fsb 333 to praktycznie rzadna.
Nie trzeba.
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Do duala 2 takie same muszą być a tak pewnie będą działały. a jak włożysz szybszą(400) to powinna się automatycznie przestawić na 333
kaban1 [ Generaďż˝ ]
niektore plyty nieobsluguja duala wiec bezsennsu jest zakup 2 tkaich samych
QrKo [ Legend ]
Zakładam, że DUAL odpada bo jak autor pisze ma kość 256MB a kupowanie drugiej kości 256 w dzisiejsztch czasach mija się z celem.