GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pamięci Ram-pare pytań

01.09.2006
16:25
[1]

Game Over [ Generaďż˝ ]

Pamięci Ram-pare pytań

Planuje dołożyć 1 kość ,obecnie 256Mb magistrala 333. W związku z tym mam pare pytań.

Do poprawnego działania muszą być 2 kości tej samej firmy, czy mogą być różne?
Podobne pytanie czy mogą być kości o różnej magistrali.
Jaka jest różnica między kością 333, a 400?
I ostatnie czy po włożeniu drugiej kości trzeba przeinstalowywać system?

Z góry dziękuje za wszelki odpowiedzi.

01.09.2006
16:27
smile
[2]

SzHaker [ Centurion ]

Mogą być różnych firm, nie musisz przeinstalowywać systemu :)

01.09.2006
16:28
smile
[3]

QrKo [ Legend ]

ZAZWYCZAJ mogą być różnych firm.
Mogą być różnej, natomiast jeżeli dołożysz wolniejszą to zwolni ona pozostałe.
Jeżeli procka masz taktowanego fsb 333 to praktycznie rzadna.
Nie trzeba.

01.09.2006
16:36
[4]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Do duala 2 takie same muszą być a tak pewnie będą działały. a jak włożysz szybszą(400) to powinna się automatycznie przestawić na 333

01.09.2006
16:50
[5]

kaban1 [ Generaďż˝ ]

niektore plyty nieobsluguja duala wiec bezsennsu jest zakup 2 tkaich samych

01.09.2006
16:54
[6]

QrKo [ Legend ]

Zakładam, że DUAL odpada bo jak autor pisze ma kość 256MB a kupowanie drugiej kości 256 w dzisiejsztch czasach mija się z celem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.