
dodom [ Centurion ]
dylemat....
i to jaki..;p
otóż zastanawiam się nad kupnem nowego fonu na abonament(w erze) i nie wiem jaki wybrac.. zastanawiam sie którą MOTO wybrać:
-razr v3
-L6
czy możę NAJNOWSZĄ z nich L7.. czytalem już ich "recenzje", przyzaje żę najbardziej ciągnie mnie do L7 ale nie ma to jak sięgnąć porady GOLowiczów:d
Foks!k [ Medyk ]
Nie znam takich telefonów jak razr v3 czy L6 :/ albo L7 lol co to jets mzona jasniej ??
kraju92 [ Flame Alchemist ]
No właśnie nie ma takich telefonów. Podaj pełne nazwy.
dodom [ Centurion ]
oh sory mój błąd;/ no więc tak:
-MOTOROLA razr3
-MOTOROLA L6
-MOTOROLA L7
;) wiecej bedzie ciężko napisać
dodom [ Centurion ]
up...