GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dylemat....

01.09.2006
15:56
smile
[1]

dodom [ Centurion ]

dylemat....

i to jaki..;p


otóż zastanawiam się nad kupnem nowego fonu na abonament(w erze) i nie wiem jaki wybrac.. zastanawiam sie którą MOTO wybrać:

-razr v3
-L6
czy możę NAJNOWSZĄ z nich L7.. czytalem już ich "recenzje", przyzaje żę najbardziej ciągnie mnie do L7 ale nie ma to jak sięgnąć porady GOLowiczów:d

01.09.2006
16:03
[2]

Foks!k [ Medyk ]

Nie znam takich telefonów jak razr v3 czy L6 :/ albo L7 lol co to jets mzona jasniej ??

01.09.2006
16:04
[3]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

No właśnie nie ma takich telefonów. Podaj pełne nazwy.

01.09.2006
16:21
[4]

dodom [ Centurion ]

oh sory mój błąd;/ no więc tak:


-MOTOROLA razr3

-MOTOROLA L6

-MOTOROLA L7

;) wiecej bedzie ciężko napisać

01.09.2006
16:46
[5]

dodom [ Centurion ]

up...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.