GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tydzień Obcego??

01.09.2006
15:52
smile
[1]

WojtasJerzy [ Centurion ]

Tydzień Obcego??

Już w tą niedziele na polscacie Obcy- Decydujące Starcie, a w środe Obcy 3, tylko niewiem kiedy będzie Obcy - Przebudzenie. Według mnie najlepsza część to 2(i z chętnąścia obejrze se kolejny raz) potem 1, 3, 4. A co wy sądzicie na temat Obcego 2 i 3 ???

01.09.2006
15:54
[2]

Lookash [ Senator ]

Świetny z początku, potem słabiej. Ale lubię i zwykle oglądam, chociaż powtórek było już milion chyba ;) Najlepszy 1szy oczywiście.

01.09.2006
15:55
[3]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Mi się obcy wogóle nie podoba, najlepszy obcy to jedynka albo Obcy kontra Predator.

01.09.2006
15:58
[4]

.:Igier:. [ Centurion ]

wreszcie będe miał szanse obejrzeć całą serie :)

01.09.2006
15:59
smile
[5]

War [ War never changes ]

Dwójka jest dobra, pewnie oglądne kolejny raz. Jednak za najgorszą część serii uważam trójkę i tej z kolei na pewno nie będe więcej oglądał :P.

01.09.2006
16:00
[6]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Dla mnie pierwsza część najlepsza, ale wszystkie dobre. Niestyty w ten tydzień se nie pooglądam bo akurat jade na tydzień na wakacje

01.09.2006
16:02
smile
[7]

Deepdelver [ Legend ]

Moja hierarchia układa się podobnie:
2 (kapitalny klimat, totalna groza),
1 (stylowa i klaustrofobiczna),
3 (o dziwo, podobała mi się),
4 (marniutka).
Mam tylko nadzieję, że seria nie będzie kontynuowana, bo temat się już wyczerpał.

01.09.2006
16:04
smile
[8]

meryphillia [ Progressive ]

kraju92 i War >>> Znawcy sie znalezli... :)

Obcy to jeden z najgenialniejszych pomyslow w przemysle rozrywkowym. Chylic glowy przed geniuszem H.R.Giger'a i Ridley'a Scott'a! :D

Co do poszczegolnych czesci, to oczywiscie najlepsza jest "jedynka" zaraz za nia pasuje sie "trojka" za pomysl, no a pozniej "dwojka" za klimat. AvP uwazam za totalne nieporozumienie... Nie wiem, jak mozna bylo spierniczyc taki dobry tytul... :?

01.09.2006
16:11
[9]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

Gdyby puscili wersje rezserska drugiej czesci to bym obejrzal, ale pewnie bedzie zwykla. Obcy 3 to specyficzny film bo rezyserowany przez Fincher`a, ja uwielbiam ta czesc za ten "brudny" klimat znany z innych jego produkcji.

01.09.2006
16:20
smile
[10]

tomirek [ tetryk ]

kiedys inaczej na Obcego patrzylem. Wczoraj w czasie emisji... zasnalem :) Jednak dalej uwazam go za kultowy film sf

01.09.2006
16:20
[11]

McClanesHungOver2 [ Generaďż˝ ]

Najlepsza jest oczywiście trójka Finchera. Do tego najbardziej niedoceniona.

01.09.2006
16:36
[12]

??? [ tomi_boss ]

szkoda ze niepuszcza 3 ale w wersji rozszerzonej/rezyserskiej, bo tylko w tej wersji obcy 3 wymiata i jest numer 1

01.09.2006
16:46
[13]

Tychowicz [ Konsul ]

Według mnie najlepszy jest 1 potem 3 potem 2 potem 4. 2 jest tak daleko bo z niezłego horroru zrobili film akcji :(. A 4 to już w ogóle spieprzyli.

01.09.2006
16:53
smile
[14]

Diobeuek [ Konsul ]

Akurat Obcy pięć już jest w planach i będzie się dział na Ziemi.

01.09.2006
16:55
smile
[15]

BukE [ Płetwonurek ]

Aj bede ogladal, wczoraj jedynke ze smakiem wchlonalem :-)

01.09.2006
16:57
[16]

stanson [ Szeryf ]

Obcy na Polsacie? Chyba bym wolał sie w sufit patrzec przez 3 godziny niz ogladac taki film na Polsacie. Tym bardziej, ze mam wszystkie czesci w wersjach rezyserskich na dysku...
Moim zdaniem dwie pierwsze części są rewelacyjne. Trzecia część jest sporo słabsza, czwartej w ogóle nie warto oglądać, to już typowy hamerykansky gniot bazujacy na dochodowej serii. A o istnieniu Aliens vs Predator chyba nie warto w ogole wspominac.

01.09.2006
17:09
smile
[17]

Taven [ Wu-Tang Killah ]

Chyba bym wolał sie w sufit patrzec przez 3 godziny niz ogladac taki film na Polsacie. Tym bardziej, ze mam wszystkie czesci w wersjach rezyserskich na dysku...

Dla mnie to by nie było różnicy :)

Diobeuek <--- wiadomość z dnia: 23 września 2003 - coś chyba się na razie "Obcego 5" nie doczekamy :P

01.09.2006
17:10
[18]

cienki bolo [ Konsul ]

Czyli kotletów ciąg dalszy.Ale 1 i 2 naprawdę są niezłe więc i taki kotlet smakuje.A po za tym jutro o 21 coś polsat da premierę mianowicie straszny film 3.Jak ktoś nie widział to polecam.A jak widział to i tak warto obejrzeć.Szczególnie jak się zna Ring i Znaki.A wiecie że TVN na jesieni da m.in.Matrix Rewolucje i Władcę Pierścieni trylogię?

01.09.2006
17:24
smile
[19]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Sigourney Weaver znowu będzie w obcym? Przecież ona ma prawie 60 lat

01.09.2006
17:56
[20]

??? [ tomi_boss ]

obcy 5 z tego co widac bedzie w stylu drugiej czesci i widac ze bedzie nastwiony na fun :) byle tylko niezrobili takiego gniota jak AvP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.