GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co najbardziej kojarzy Ci się z Polską - ranking czytelników Faktu

01.09.2006
14:52
smile
[1]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Co najbardziej kojarzy Ci się z Polską - ranking czytelników Faktu

Fakt opublikował wyniki rankingu, w którym zapytał swoich czytelników, co najbardziej kojarzy im się z Polską. W zabawie oddano ponad 130 tysięcy głosów. Oto pierwsza dwudziestka:

1. Bijatyka kibiców na stadionie (17689)
2. Wielka Krokiew w Zakopanem (15109)
3. Dziury w jezdni (14632)
4. Orzeł w koronie (10989)
5. Okno na Franciszkańskiej, z którego przemawiał JP2 (10676)
6. Owczarek podhalański (10596)
7. Wino marki wino, czyli bełt (9666)
8. Pijak leżący na ulicy (6731)
9. Orły Kazimierza Górskiego (6704)
10. Piękna roześmiana Polka (5779)
11. Matka Boska Częstochowska (3662)
12. Muzyka Chopina (3037)
13. Giewont w Tatrach (2042)
14. Kur*.*, czyli popularne słowo polskie (1952)
15. Obrona barykady w powstaniu warszawskim (1943)
16. Smok Wawelski (1589)
17. Szczerbiec (1183)
18. Biało-czerwona flaga (1018)
19. Wawel w Krakowie (680)
20. Nowa Huta (645)

Z ciekawszych:

29. Zomowcy przy koksowniku podczas stanu wojennego
36. Gniazdo jaskółek pod okapem
55. Sławojka, czyli kibelek z drewna
82. Chochoł słomiany
90. Gęsi na pastwisku

Interesujące, nieprawdaż? :)

01.09.2006
14:54
[2]

Lookash [ Senator ]

Ta, interesujące. Pierwszy punkt mnie rozbroił. Dziwne też, że dali "okno na Franciszkańskiej", a nie po prostu "Jana Pawła II".

01.09.2006
14:54
smile
[3]

FlaczQ [ Legionista ]

A mi Pomnik Wielkiej Ci*y z Rzeszowa, bo tu mieszkam :P

01.09.2006
14:55
[4]

InterPOL [ Generaďż˝ ]

A gdzie Schabowy?Albo chociaz Bigos???

01.09.2006
14:56
smile
[5]

Quicky [ ]

Wow, Nowa Huta zaraz po Wawelu! Chyba nie doceniam tego miejsca ;-)

01.09.2006
15:00
[6]

Vader [ Legend ]

A to zaskakujące!!! :))) Ciekawe co oni za ludzi pytali, przedstawie wam własciwą wersję:

1. Cesarstwo
2. Podboje
3. Potęga
4. Naczelnik Piłsudski (tutaj około 300 osób stojących obok dostało zawału w totalitarnym uniesieniu)
5. Bogactwo
6. Uczciwi politycy/prawnicy/lekarze/inni
7. Uczciwi pracodwcy!

01.09.2006
15:00
[7]

Lookash [ Senator ]

Może to jest po prostu ranking najpopularniejszych tematów w Fakcie. Generalnie by się zgadzało.

01.09.2006
15:00
[8]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Potrawy i jeden napój:

21. Pomidorowa, schabowy z kapustą i kompot
26. Bigos
27. Kaszanka
30. Chleb razowy
31. Wódka żubrówka
32. Oscypek
49. Cukierki landrynki
57. Grzyby suszone
76. Prosta żołnierska grochówka
79. Konserwa turystyczna

Lookash ---> Do tego właśnie zmierzam. Jakie treści, taka popularność wśród czytelników. Smutne.

01.09.2006
15:02
smile
[9]

Hajle Selasje [ Eljah Ejsales ]

Dziwne, spodziewałem się raczej czegoś takiego :

1. Jan Paweł II
2. Dziwisz
3. Korupcja
4. Dziurawe drogi
5. Nieudolni politycy
6. Tadeusz Rydzyk
7. Adam Mickiewicz (to od tych czytelników, którzy czytają Fakt, bo muszą, a nie dla przyjemności)
8. Żydzi i masoni
9. Józef Glemp
10. Faszyzm

No cóż, jestem pozytywnie zaskoczony poziomem czytelników Faktu :)
Piękna i roześmiana Polka - nic dodać, nic ująć :)

01.09.2006
15:06
smile
[10]

peeyack [ Weekend Warrior ]

A Lech Wałesa gdzie?

01.09.2006
15:07
[11]

Lookash [ Senator ]

Piękna, roześmiana Polka jest obecna zawsze z gołymi cyckami na ostatniej stronie.

01.09.2006
15:09
[12]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Nie ma Wałęsy. Jest za to "Nobel dla Lecha Wałęsy" na trzydziestym czwartym.

Skan --->

01.09.2006
15:23
smile
[13]

kasztaneczuszek [ Legend ]

ta roześmiana polka to wcale na wesołą nie wygląda

01.09.2006
15:26
smile
[14]

Taven [ Wu-Tang Killah ]

<---- 78. Beret z antenką

01.09.2006
15:27
[15]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Wprost super.

01.09.2006
15:28
[16]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

Jakie pytania, takie odpowiedzi...

... jaka gazeta taka ankieta...

01.09.2006
15:30
[17]

$ebs Master [ Konsul ]

haha a nie dali "glupich gazet dla idiotow" ? :D bez obrazy dla czytelnikow faktu - szanuje was :D

01.09.2006
15:32
smile
[18]

pecet007 [ Talk to the claw ]

Nie uwierzę że ktoś czyta Fakt jako źródło informacji, przecież to taki codziennik humorystyczny ;]

01.09.2006
15:33
[19]

Lookash [ Senator ]

Ja myślę, że trochę ta ankieta jest przez redaktoków trochę podrasowana. W ogóle była taka ankieta? Gdzie, na stronie internetowej?

01.09.2006
15:34
[20]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Wow, nie wiedziałem że tylu baranów ją czyta :P

01.09.2006
15:41
smile
[21]

.:Igier:. [ Centurion ]

a panie koleżanki pod latarnią to gdzie?

01.09.2006
15:42
smile
[22]

Shilka [ Konsul ]

34. Nobel dla Lecha Wałęsy
47. "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza
59. "Bitwa pod Grunwaldem" Jana Matejki
75. Pomnik Kopernika
74. Nobel dla Czesława Miłosza
92. Oskar dla Andrzeja Wajdy


W zasadzie można powiedzieć że Kopernik słynie ze swojego pomnika. Reszta nazwisk to też tylko dodatki.

Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

03.09.2006
17:15
smile
[23]

Floone [ Generaďż˝ ]

Nic dodać, nic ująć

03.09.2006
17:25
[24]

peners [ SuperNova ]

Chuligani "żondzom" :D

LOL już predzej bym powiedział że z iloscia wypijanego alkoholu.

03.09.2006
17:32
[25]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

MaZZeo -> Tia, fakt to najpopularniejsza jak na razie gazeta w Polsce, rozchodzi się w pół miliona. Gazeta Wyborcza w marnych 300 tysiącach.

Mam nadzieje, że kupują, by się pośmiać, a nie brać na poważnie :P.

03.09.2006
17:44
[26]

Fett [ Avatar ]

Chciałbym zobaczyc tę przykrą Ankiete :| Wychodzi na to że co 4 czytelnik mial ja w rekach :|

03.09.2006
17:48
[27]

HopkinZ [ Senator ]

Chochoł symbolem polskiego patriotyzmu i poczucia dumy narodowej!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.