MadaFakaMan [ Pretorianin ]
problem z heroes V
wczesniej mi normalnie działała, ostatnio zrbiłem formata , nagrywam heroesów właczam grę a tu takie okienko wyskakuje------------------------------->
Co mam zrobic pomocy !!
jackowsky [ ]
Masz poprawnie zainstalowane DirectX?
MadaFakaMan [ Pretorianin ]
ale beszt , musiałem zapomniec po formacie directX nagrac, moze nie wziąłem tego pod uwage bo NFS:MW czy fifa mi smigają. Dzieki za szybka pomoc