GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z heroes V

01.09.2006
14:48
[1]

MadaFakaMan [ Pretorianin ]

problem z heroes V

wczesniej mi normalnie działała, ostatnio zrbiłem formata , nagrywam heroesów właczam grę a tu takie okienko wyskakuje------------------------------->

Co mam zrobic pomocy !!

01.09.2006
14:49
[2]

jackowsky [ ]

Masz poprawnie zainstalowane DirectX?

01.09.2006
14:53
[3]

MadaFakaMan [ Pretorianin ]

ale beszt , musiałem zapomniec po formacie directX nagrac, moze nie wziąłem tego pod uwage bo NFS:MW czy fifa mi smigają. Dzieki za szybka pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.