Soulcatcher [ Admin ]
na 5 minut znikną avatary
na 5 minut znikną avatary

S2napi [ Legionista ]
Jaki powód? Coś nie tak z serwerem?
Ja tak nie umiem.

cinek0,7 [ Konsul ]
no wlasnie???

Soulcatcher [ Admin ]
nie po prostu znikną taka sztuczka magiczna :)
moszeusz [ PSP OWNER ]
A po co to wam wiedzieć? 5 minut bez avatara to coś strasznego ?

N2 [ negroz ]
Oj, świat się zawali jak znikną na 5min? Poprostu przeprowadzane byc może są jakieś zmiany itd.

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Tym, którzy mają dużą historię w przeglądarce i wyłączone odświeżanie obrazków przy przeglądaniu nie znikną :P

zelka [ Strider ]
No faktycznie, zniknęły.

Arxel [ Legend ]
ee juz sa;]

master53 [ Hans Kloss ]
Na szczęście już są :)

Flet [ Fletomen ]
Teraz to sie nie zawali, ale jakby Soul nie napisał to zaraz: "Aaa nie ma avatarów, co to za forum itp."
Soulcatcher [ Admin ]
Już powinno być OK
Łyczek [ Legend ]
I jest ok :)

...NathaN... [ The Godfather ]
Nawet nie zauwazylem :)

Arcy Hp [ Legend ]
Co sie stao ?
Lookash [ Senator ]
Nieprawda, mój nie działa! ;)
Ej, naprawdę nie wiem, co jest grane. Sprawdziłem we wszystkich przeglądarkach, jakie mam, żeby się upewnić i tylko mój mi nie działa. Dodałem go kilkanaście minut przed "znikaniem". Chyba, że chcieliście mi go skasować, ale przypadkiem skasowały się wszystkie i trzeba było odtworzyć awatary całego forum z backupa ;] Oprócz mojego... ;)

Volter_xD [ Pretorianin ]
szkoda