GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

na 5 minut znikną avatary

01.09.2006
14:35
[1]

Soulcatcher [ Admin ]

na 5 minut znikną avatary

na 5 minut znikną avatary

01.09.2006
14:36
smile
[2]

S2napi [ Legionista ]

Jaki powód? Coś nie tak z serwerem?
Ja tak nie umiem.

01.09.2006
14:37
smile
[3]

cinek0,7 [ Konsul ]

no wlasnie???

01.09.2006
14:38
smile
[4]

Soulcatcher [ Admin ]

nie po prostu znikną taka sztuczka magiczna :)

01.09.2006
14:38
[5]

moszeusz [ PSP OWNER ]

A po co to wam wiedzieć? 5 minut bez avatara to coś strasznego ?

01.09.2006
14:39
smile
[6]

N2 [ negroz ]

Oj, świat się zawali jak znikną na 5min? Poprostu przeprowadzane byc może są jakieś zmiany itd.

01.09.2006
14:40
smile
[7]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Tym, którzy mają dużą historię w przeglądarce i wyłączone odświeżanie obrazków przy przeglądaniu nie znikną :P

01.09.2006
14:42
smile
[8]

zelka [ Strider ]

No faktycznie, zniknęły.

01.09.2006
14:44
smile
[9]

Arxel [ Legend ]

ee juz sa;]

01.09.2006
14:45
smile
[10]

master53 [ Hans Kloss ]

Na szczęście już są :)

01.09.2006
14:45
smile
[11]

Flet [ Fletomen ]

Teraz to sie nie zawali, ale jakby Soul nie napisał to zaraz: "Aaa nie ma avatarów, co to za forum itp."

01.09.2006
14:45
[12]

Soulcatcher [ Admin ]

Już powinno być OK

01.09.2006
14:47
[13]

Łyczek [ Legend ]

I jest ok :)

01.09.2006
14:50
smile
[14]

...NathaN... [ The Godfather ]

Nawet nie zauwazylem :)

01.09.2006
15:04
smile
[15]

Arcy Hp [ Legend ]

Co sie stao ?

01.09.2006
15:04
[16]

Lookash [ Senator ]

Nieprawda, mój nie działa! ;)

Ej, naprawdę nie wiem, co jest grane. Sprawdziłem we wszystkich przeglądarkach, jakie mam, żeby się upewnić i tylko mój mi nie działa. Dodałem go kilkanaście minut przed "znikaniem". Chyba, że chcieliście mi go skasować, ale przypadkiem skasowały się wszystkie i trzeba było odtworzyć awatary całego forum z backupa ;] Oprócz mojego... ;)

01.09.2006
17:49
smile
[17]

Volter_xD [ Pretorianin ]

szkoda

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.