GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

San Andreas

01.09.2006
14:28
[1]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

San Andreas

Taki głupi wątek.

Podajcie mi kod na PS2 ,,Wysokie skakanie an BMX"
Albo jakas stronke tam gdzie to jest, wszedzie szukalem i nie znalazlem

Z gory dzieki!

01.09.2006
14:31
smile
[2]

TeadyBeeR [ Legend ]

Gowno nie szukales.

01.09.2006
14:34
smile
[3]

Pasiasta-Zebra [ Pretorianin ]

CJPHONEHOME - Większe skoki na BMXie. Bardzo proszę. A jeśli chcesz więcej kodów to masz link.


Za późno już ktoś dał :(

01.09.2006
14:52
[4]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

A mozna jakis link ze po polsku bedzie pisac ?

01.09.2006
14:53
[5]

Pasiasta-Zebra [ Pretorianin ]

Jak byś nie zauważył ja dałam link w którym jest po polsku.
Masz jeszcze raz

01.09.2006
14:56
[6]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

Pasiasta-Zebra ---> Jakbyś nie zauważył, podałeś kody do wersji PC-towej.


--> tu są po polsku opisy, ale nie wiem czy wszystkie.

+

01.09.2006
14:58
[7]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Nie ma w gtasite

01.09.2006
14:58
[8]

TEQ [ Pretorianin ]

A jakbyś ty Żebra nie zauważyła to mają być kody na PS2. Widać szwankuje czytanie ze zrozumieniem :/

spóźniłem się :P

01.09.2006
14:58
[9]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

Cheat: Massive Bunny Hops
CJ has the ability to bunny hop on the bmx over massive distances: TRIANGLE, SQUARE, CIRCLE, CIRCLE, SQUARE, CIRCLE, CIRCLE, L1, L2, L2, R1, R2

To chyba to.

triangle - trójkąt
square - kwadrat
circle - kółko

01.09.2006
15:01
[10]

Pasiasta-Zebra [ Pretorianin ]

Rzeczywiście sory nie zauważyłam że chcesz na PS2. Naprawdę sory.

01.09.2006
15:01
[11]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Thx

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.