|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]
San Andreas
Taki głupi wątek.
Podajcie mi kod na PS2 ,,Wysokie skakanie an BMX"
Albo jakas stronke tam gdzie to jest, wszedzie szukalem i nie znalazlem
Z gory dzieki!

TeadyBeeR [ Legend ]
Gowno nie szukales.

Pasiasta-Zebra [ Pretorianin ]
CJPHONEHOME - Większe skoki na BMXie. Bardzo proszę. A jeśli chcesz więcej kodów to masz link.
Za późno już ktoś dał :(
|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]
A mozna jakis link ze po polsku bedzie pisac ?
Pasiasta-Zebra [ Pretorianin ]
Jak byś nie zauważył ja dałam link w którym jest po polsku.
Masz jeszcze raz
Robert542 [ Crazy Turtle ]
Pasiasta-Zebra ---> Jakbyś nie zauważył, podałeś kody do wersji PC-towej.
--> tu są po polsku opisy, ale nie wiem czy wszystkie.
+
|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]
Nie ma w gtasite
TEQ [ Pretorianin ]
A jakbyś ty Żebra nie zauważyła to mają być kody na PS2. Widać szwankuje czytanie ze zrozumieniem :/
spóźniłem się :P
Robert542 [ Crazy Turtle ]
Cheat: Massive Bunny Hops
CJ has the ability to bunny hop on the bmx over massive distances: TRIANGLE, SQUARE, CIRCLE, CIRCLE, SQUARE, CIRCLE, CIRCLE, L1, L2, L2, R1, R2
To chyba to.
triangle - trójkąt
square - kwadrat
circle - kółko
Pasiasta-Zebra [ Pretorianin ]
Rzeczywiście sory nie zauważyłam że chcesz na PS2. Naprawdę sory.
|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]
Thx