Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
pytanko o CDA
W jednym z ostatnich CDA było zamieszczone demko gry Lego Star Wars. Możecie mi powiedziec jaki to był numer?? Albo gdzie mozna to psrawdzic?? Z góry dziekuje.
Fett [ Avatar ]
Najprościej zapytaj Smugglera w wątku poświęconym CDA :)
ssummoner [ ]
Pewnie koło sierpnia poprzedniego roku, wtedy udostępniono to demko. Demo Lego Star Wars II ukażę się w najbliższym numerze.
Człowieku, pół minuty szukania.
PatriciusG. [ frank zappa ]
Lukis17 --> Wpisz w wyszukiwarce watkow 'CDA' i wyskoczy ci troszke zapowiedzi kolejnych nr ;)
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
Lego Star Wars to nie pamietam ale Lego Star Wars II w najnowszym CDA ktory wyjdzie 8.09.2006 :)