GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanko o CDA

01.09.2006
14:15
[1]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

pytanko o CDA

W jednym z ostatnich CDA było zamieszczone demko gry Lego Star Wars. Możecie mi powiedziec jaki to był numer?? Albo gdzie mozna to psrawdzic?? Z góry dziekuje.

01.09.2006
14:16
[2]

Fett [ Avatar ]

Najprościej zapytaj Smugglera w wątku poświęconym CDA :)

01.09.2006
14:22
[3]

ssummoner [ ]

Pewnie koło sierpnia poprzedniego roku, wtedy udostępniono to demko. Demo Lego Star Wars II ukażę się w najbliższym numerze.
Człowieku, pół minuty szukania.

01.09.2006
14:22
[4]

PatriciusG. [ frank zappa ]

Lukis17 --> Wpisz w wyszukiwarce watkow 'CDA' i wyskoczy ci troszke zapowiedzi kolejnych nr ;)

01.09.2006
14:43
[5]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

Lego Star Wars to nie pamietam ale Lego Star Wars II w najnowszym CDA ktory wyjdzie 8.09.2006 :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.