GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Darmowe sieciówki - gdzie szukać?

01.09.2006
14:14
smile
[1]

Chasm [ Generaďż˝ ]

Darmowe sieciówki - gdzie szukać?

Poszukuję darmowych gier multiplayer! Interesują mnie te dość popularne i które można ściągnać za darmo z sieci np. America's Army. Jeśli ktoś z was zna takową gierkę, proszę o tytuł. Dziękuję za pomoc!

01.09.2006
14:17
[2]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

F.E.A.R. Combat, Enemy Territory.

01.09.2006
14:19
smile
[3]

Chasm [ Generaďż˝ ]

To już mam dwie. F.E.A.R oleję bo ma straszne wymagania, ale dzięki, że przypomniałeś mojej cienkiej pamięci, że istnieje takie cudo jak enemy territory ;-).

01.09.2006
14:24
smile
[4]

misztel [ +0,10gr! ]

lol, nie przeczytałem 1 postu i nie wiedziałem że już napisałeś AA :)

01.09.2006
14:26
[5]

Chasm [ Generaďż˝ ]

aha... ok ;-)

01.09.2006
14:44
[6]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

poszukaj na:

01.09.2006
15:06
smile
[7]

Foks!k [ Medyk ]

Wolfenstein Enemy Territory :)) Darmowa ma 240mb sama instalka + patche i mapki wyjdzie jakies 350 mb :]]

www.enemyterritory.pl

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.