kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
Problem z monitorem
Mam problem z monitorem i nie wiem co robić! A problem jest tego typu żę po pewnym czasie od włączenia ekran zaczyna migać i nie wiem co robić sprawdzałem wszystkie kable stykają czego to może być wina??
Za pomoc z góry dzięki!
KUBOS [ Generaďż˝ ]
A może to od karty graficznej sprawdzałeś sterowniki ?? albo czy karta jest dobrze osadzona w slocie ??