GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z monitorem

01.09.2006
12:46
[1]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

Problem z monitorem

Mam problem z monitorem i nie wiem co robić! A problem jest tego typu żę po pewnym czasie od włączenia ekran zaczyna migać i nie wiem co robić sprawdzałem wszystkie kable stykają czego to może być wina??
Za pomoc z góry dzięki!

01.09.2006
12:56
[2]

KUBOS [ Generaďż˝ ]

A może to od karty graficznej sprawdzałeś sterowniki ?? albo czy karta jest dobrze osadzona w slocie ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.