hohner111 [ TransAm ]
Orange MIX - pare pytań...
Na czym to dokładnie polega dla nowego użytkownika? Kupuje sobie telefon za 1zł...w tym mam karte sim z nr i miesięczne zobowiązanie płacenia abonamentu 25zł, ale czy cos oprocz tego? Jak to wyglada w praktyce, jakie jeszcze są zobowiązania, koleżanka mi mówi co innego niż jest napisane na stronie orange więc ja już zgłupiałem...
Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]
Wszystko masz w Orange On-Line

hohner111 [ TransAm ]
prosze o odpowiedź tu a nie odsyłanie mnie, tam jest wg. mnie nie jasno napisane a do tego znajoma co to ma mowi mi inaczej niz jest napisane więc...?