GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Orange MIX - pare pytań...

01.09.2006
12:41
[1]

hohner111 [ TransAm ]

Orange MIX - pare pytań...

Na czym to dokładnie polega dla nowego użytkownika? Kupuje sobie telefon za 1zł...w tym mam karte sim z nr i miesięczne zobowiązanie płacenia abonamentu 25zł, ale czy cos oprocz tego? Jak to wyglada w praktyce, jakie jeszcze są zobowiązania, koleżanka mi mówi co innego niż jest napisane na stronie orange więc ja już zgłupiałem...

01.09.2006
12:45
[2]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

Wszystko masz w Orange On-Line

01.09.2006
12:50
smile
[3]

hohner111 [ TransAm ]

prosze o odpowiedź tu a nie odsyłanie mnie, tam jest wg. mnie nie jasno napisane a do tego znajoma co to ma mowi mi inaczej niz jest napisane więc...?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.