GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

RF ONLINE za darmo ?

01.09.2006
12:35
[1]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

RF ONLINE za darmo ?

Mam pytanie czy komus dziala rejestracja RF Online za darmo ?
Mi wyskakuje ze musze zaplacic 14,.99 euro ;]

a niby na Xfire piszą że za darmo jest :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.