GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fahrenheit mały problem

01.09.2006
12:30
smile
[1]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

Fahrenheit mały problem

Gram sobie obecnie w Fahrenheita i uważam, że gra przypomina naprawdę dobry thiller.

Mam pytanie co mam robić w misji w banku, kiedy ten duży robal łąpie mnie za szyję? Pokazuje się taki pasek ze strzałkami w obie strony. Co mam teraz robić? Ruszać gałkami? (gram na padzie) Proszę o szybką pomoc:)

01.09.2006
12:34
[2]

DarkStar [ magister inzynier ]

musisz odpowiednio wciskac podswietlone przyciski. na klawiaturze sluza do tego strzalki i wsad, zinterpretuj sobie na pada, moze cos w opcjach jest.

01.09.2006
12:36
[3]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

wiem, bo wcześniej jest takie kolorwe. Pada mam na 2 gałki i tak go skonfigurowałem. Teraz nie wiem co robić przy ty robaku wielkim.

01.09.2006
12:56
smile
[4]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

bardzo jest mi potrzebna szybka pomoc:)
Proszę:)

01.09.2006
12:58
smile
[5]

Raynor [ Big Man ]

Na PS2 trzeba naciskać bodaj L1 i R1. Powodzenia, gra jest świetna. :)

01.09.2006
13:18
[6]

Tomas1987 [ Konsul ]

Popieram giera wymiata ale puźniej troche bardziej zręcznościuwka jest:/ ciekawe czy dwójka będzie czy coś.

01.09.2006
13:23
[7]

Taven [ Wu-Tang Killah ]

Po prostu naparzaj w klawisze kierunkowe/pada R1-L1 ile wlezie. To jest jeszcze proste, później możesz mieć problemy z akcją na helikopterze. Mimo, że gierka naprawdę przednia jest, to te "olimpijki" naprawdę irytują.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.