GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co jest lepsze? pes5 czy fifa 06?

01.09.2006
12:15
[1]

swierszczu22 [ Pretorianin ]

co jest lepsze? pes5 czy fifa 06?

moim nieskromnym zdaniem - pes rządzi! jest super i w ogóle!!!

01.09.2006
12:20
[2]

MadaFakaMan [ Pretorianin ]

po pierwsze to nie ten dział a poza tym porównywanie tych gier nie mam sensu gdyż Fifa to bardziej zrecznościówka a Pes to symulacja pilki noznej . To tak jak pytac co jest lepsze Colin czy NFS. To zalezy tylko co ty wolisz symulacje czy zrecznościówkę.

01.09.2006
12:22
[3]

swierszczu22 [ Pretorianin ]

ale powiedz to tym pismom które po premierze ciągle młóciły: pes5 trzepie dupę fifa.....

01.09.2006
12:25
[4]

Lookash [ Senator ]

Bo trzepie. Pod względem rozgrywki na pewno. W Fifie nie ma tyle frajdy z gry, moim zdaniem. Chyba, że ktoś czerpie radość z nieskomplikowanej, nietrudnej rozgrywki dla odprężenia.

Natomiast Fifa raczej przebija PESa pod względem grafiki i oficjalnych bajerów. To też działa na wyobraźnię.

01.09.2006
12:28
smile
[5]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

po raz kolejny ten sam wątek co jest lepsze fifa czy pes! Nie wiem nie moge się wypowiedzieć bo nie grałem w pesa ale w fifie tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.09.2006
12:29
[6]

swierszczu22 [ Pretorianin ]

next wąteq bo trzeba jaqoś zagaić nie??

01.09.2006
12:37
smile
[7]

xion [ Jigga ]

swierszczu22> A masz klawisz ze znaczkiem "K" ?

01.09.2006
12:53
[8]

swierszczu22 [ Pretorianin ]

pies mi zerzarł bo było na nim więcej jedzenia niż w jego misce.....

01.09.2006
13:08
smile
[9]

xion [ Jigga ]

Urgh.

01.09.2006
13:25
[10]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

lepszy jest PES5 (ale który to już wątek z serji co jest lepsze fifa czy pes(nudne się to robi))

01.09.2006
13:28
[11]

Wo_Ja_Ann [ Konsul ]

xion - w obu przypadkach pisownia jest poprawna

01.09.2006
13:30
smile
[12]

Kolczes [ I Love Quiet ]

PES5,zdecydowanie.Jemu pewnie dorowna Fifa 2012.

01.09.2006
13:57
[13]

pcfanek [ Pretorianin ]

dla mnie zawsze pes bil an morde fife
wogole w pesie jest realizm,bardzo ciezko jest skleic 2 podobne akcje nie to co w fifie,raz na jakis czas zdarza sie ze faulowany zawodnik upada inaczej niz zwykle...
wogole wg mnie fifa jest schematyczna a pes nie
w pesie dodatkowo dostepny jest bogaty wachlaz trickow m.in 360 marseille roulette:)
lub flip-flap ronnim:)
pozdro

01.09.2006
14:01
[14]

kaban1 [ Generaďż˝ ]

pes jest super

to 90 watek z tej serii

01.09.2006
14:04
[15]

moszeusz [ PSP OWNER ]

PES na konsoli, FIFA na PC

01.09.2006
14:09
smile
[16]

mautrix [ Subarashii ]

Kolejny Spam na ten temat =-/

01.09.2006
14:11
[17]

Klaustrofobik [ Centurion ]

MadaFakaMan -> Colin to symulacja ? Smieszne. Richard Burns Rally zobacz. Przekonasz sie co to jest symulacja. CMR to arcadowka, tak jak NFS

01.09.2006
14:23
smile
[18]

kowalskam [ Senator ]

ile można wałkować jeden temat?
PES jeżeli szukasz realizmu i grywalności
FIFA jeżeli szukasz prawdziwych nazwisk i licencji

03.09.2006
17:27
smile
[19]

Floone [ Generaďż˝ ]

Up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.