swierszczu22 [ Pretorianin ]
co jest lepsze? pes5 czy fifa 06?
moim nieskromnym zdaniem - pes rządzi! jest super i w ogóle!!!
MadaFakaMan [ Pretorianin ]
po pierwsze to nie ten dział a poza tym porównywanie tych gier nie mam sensu gdyż Fifa to bardziej zrecznościówka a Pes to symulacja pilki noznej . To tak jak pytac co jest lepsze Colin czy NFS. To zalezy tylko co ty wolisz symulacje czy zrecznościówkę.
swierszczu22 [ Pretorianin ]
ale powiedz to tym pismom które po premierze ciągle młóciły: pes5 trzepie dupę fifa.....
Lookash [ Senator ]
Bo trzepie. Pod względem rozgrywki na pewno. W Fifie nie ma tyle frajdy z gry, moim zdaniem. Chyba, że ktoś czerpie radość z nieskomplikowanej, nietrudnej rozgrywki dla odprężenia.
Natomiast Fifa raczej przebija PESa pod względem grafiki i oficjalnych bajerów. To też działa na wyobraźnię.

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
po raz kolejny ten sam wątek co jest lepsze fifa czy pes! Nie wiem nie moge się wypowiedzieć bo nie grałem w pesa ale w fifie tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
swierszczu22 [ Pretorianin ]
next wąteq bo trzeba jaqoś zagaić nie??

xion [ Jigga ]
swierszczu22> A masz klawisz ze znaczkiem "K" ?
swierszczu22 [ Pretorianin ]
pies mi zerzarł bo było na nim więcej jedzenia niż w jego misce.....

xion [ Jigga ]
Urgh.
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
lepszy jest PES5 (ale który to już wątek z serji co jest lepsze fifa czy pes(nudne się to robi))
Wo_Ja_Ann [ Konsul ]
xion - w obu przypadkach pisownia jest poprawna

Kolczes [ I Love Quiet ]
PES5,zdecydowanie.Jemu pewnie dorowna Fifa 2012.
pcfanek [ Pretorianin ]
dla mnie zawsze pes bil an morde fife
wogole w pesie jest realizm,bardzo ciezko jest skleic 2 podobne akcje nie to co w fifie,raz na jakis czas zdarza sie ze faulowany zawodnik upada inaczej niz zwykle...
wogole wg mnie fifa jest schematyczna a pes nie
w pesie dodatkowo dostepny jest bogaty wachlaz trickow m.in 360 marseille roulette:)
lub flip-flap ronnim:)
pozdro
kaban1 [ Generaďż˝ ]
pes jest super
to 90 watek z tej serii
moszeusz [ PSP OWNER ]
PES na konsoli, FIFA na PC

mautrix [ Subarashii ]
Kolejny Spam na ten temat =-/
Klaustrofobik [ Centurion ]
MadaFakaMan -> Colin to symulacja ? Smieszne. Richard Burns Rally zobacz. Przekonasz sie co to jest symulacja. CMR to arcadowka, tak jak NFS

kowalskam [ Senator ]
ile można wałkować jeden temat?
PES jeżeli szukasz realizmu i grywalności
FIFA jeżeli szukasz prawdziwych nazwisk i licencji

Floone [ Generaďż˝ ]
Up