GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wyrabianie karty miejskiej - Warszawa

01.09.2006
11:56
[1]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Wyrabianie karty miejskiej - Warszawa

Pierwszy raz będę wyrabiał kartę miejską, bo dotąd jeździłem zawsze na jednorazówkach i... nie wiem gdzie pójść :)

Czy wyrobić kartę mogę w zwyczajnym kiosku czy muszę się fatygować do jakiegoś BOKu?

Z góry dzięki.

01.09.2006
11:58
smile
[2]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

normalnie idziesz do kiosku i mówisz, ze chcesz miesięczny/ 3-miesięczny , babka powinna mieć karty miejskie czyste
aa i nie powinieneś nic płacić za kartę (kiedyś się płaciło 5zł)

01.09.2006
11:58
[3]

polak111 [ T42 ]

Zdaje mi się, że musisz pójść na pocztę i tam sobie wyrobić. Doładowywać też na poczcie możesz.

01.09.2006
11:58
[4]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Ale to jakieś specjalnie kioski należące do tej sieci Strefa, tak?

01.09.2006
11:58
[5]

xanat0s [ Wind of Change ]

Przewodnik Syriusza --> Idziesz do pierwszego lepszego kiosku oznaczonego logo "Strefa" i kupujesz. Na szczeście już nie trzeba pchać się na Senatorską...

01.09.2006
11:59
[6]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

nieee, normalnie do kiosku, gdzie mają automat do ładowania kart (większość kisków, nawet na zadupiu)

01.09.2006
12:00
[7]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

Xanat0s --> btw, lepiej i bez kolejek jest na Metro Świętokrzyska , tam jest punkt obsługi, ale mało kto o nim wie:)


o żesz, przepraszam, za drugi post, zapomniałem się, że jest edit:)

01.09.2006
12:01
[8]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Dziękuję bardzo Państwu za pomoc.

:)

01.09.2006
12:01
[9]

Lookash [ Senator ]

Przewodnik Syriusza -- Nie, to nie jest sieć jak np. Ruch. Po prostu, kioski najróżniejsze (Kolportery, Ruchy) oznaczone są logiem Strefy, a to oznacza, że tam możesz załatwić sprawę z kartą miejską.

01.09.2006
12:03
[10]

xanat0s [ Wind of Change ]

zbm --> Wiem, kiedyś siostra musiała tam jechać, bo jej się za bilet płacić nie chciało, a uciec jej się nie udało (raz uciekła ^^)...

01.09.2006
12:06
[11]

Lookash [ Senator ]

No właśnie, z tego powodu bardzo wiele osób o tym punkcie obsługi wie ;] Sam byłem w ciągu pół roku dwa razy ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.