Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Wyrabianie karty miejskiej - Warszawa
Pierwszy raz będę wyrabiał kartę miejską, bo dotąd jeździłem zawsze na jednorazówkach i... nie wiem gdzie pójść :)
Czy wyrobić kartę mogę w zwyczajnym kiosku czy muszę się fatygować do jakiegoś BOKu?
Z góry dzięki.

zbm [ Unlimited Test Driver ]
normalnie idziesz do kiosku i mówisz, ze chcesz miesięczny/ 3-miesięczny , babka powinna mieć karty miejskie czyste
aa i nie powinieneś nic płacić za kartę (kiedyś się płaciło 5zł)
polak111 [ T42 ]
Zdaje mi się, że musisz pójść na pocztę i tam sobie wyrobić. Doładowywać też na poczcie możesz.
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Ale to jakieś specjalnie kioski należące do tej sieci Strefa, tak?
xanat0s [ Wind of Change ]
Przewodnik Syriusza --> Idziesz do pierwszego lepszego kiosku oznaczonego logo "Strefa" i kupujesz. Na szczeście już nie trzeba pchać się na Senatorską...
zbm [ Unlimited Test Driver ]
nieee, normalnie do kiosku, gdzie mają automat do ładowania kart (większość kisków, nawet na zadupiu)
zbm [ Unlimited Test Driver ]
Xanat0s --> btw, lepiej i bez kolejek jest na Metro Świętokrzyska , tam jest punkt obsługi, ale mało kto o nim wie:)
o żesz, przepraszam, za drugi post, zapomniałem się, że jest edit:)
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Dziękuję bardzo Państwu za pomoc.
:)
Lookash [ Senator ]
Przewodnik Syriusza -- Nie, to nie jest sieć jak np. Ruch. Po prostu, kioski najróżniejsze (Kolportery, Ruchy) oznaczone są logiem Strefy, a to oznacza, że tam możesz załatwić sprawę z kartą miejską.
xanat0s [ Wind of Change ]
zbm --> Wiem, kiedyś siostra musiała tam jechać, bo jej się za bilet płacić nie chciało, a uciec jej się nie udało (raz uciekła ^^)...
Lookash [ Senator ]
No właśnie, z tego powodu bardzo wiele osób o tym punkcie obsługi wie ;] Sam byłem w ciągu pół roku dwa razy ;)