E_G300 [ ]
Gdzie się to zapisuje ?
Witam.
Mam pytanie gdzie zapisuja się powtórki z fify 2005 ?

ASZ5 [ Centurion ]
jak dobrze pamiętam w moich dokumantach w folderze fifa 2005 dalej jóż powineneś znajźć

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
W dokumentach. JA mam parę cudownych. Trzy gole z przewrotki. :D
kaban1 [ Generaďż˝ ]
bramkarz strzela z polwy boiskax5
nudna jest fifa i prosta
aha to jest na najwyzszym poziomie trudnosci
E_G300 [ ]
Mam pytanie w którym miejscu na moich dokumentach folder FIFA 2005 : szukałem
na nim i nigdzie nie ma :/