GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie się to zapisuje ?

01.09.2006
11:01
[1]

E_G300 [ ]

Gdzie się to zapisuje ?

Witam.


Mam pytanie gdzie zapisuja się powtórki z fify 2005 ?

01.09.2006
11:05
smile
[2]

ASZ5 [ Centurion ]

jak dobrze pamiętam w moich dokumantach w folderze fifa 2005 dalej jóż powineneś znajźć

01.09.2006
11:13
smile
[3]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

W dokumentach. JA mam parę cudownych. Trzy gole z przewrotki. :D

01.09.2006
11:32
[4]

kaban1 [ Generaďż˝ ]

bramkarz strzela z polwy boiskax5
nudna jest fifa i prosta

aha to jest na najwyzszym poziomie trudnosci

01.09.2006
13:08
[5]

E_G300 [ ]

Mam pytanie w którym miejscu na moich dokumentach folder FIFA 2005 : szukałem
na nim i nigdzie nie ma :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.