GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wychodzić z samochodu w The Godfather.

01.09.2006
10:36
[1]

mefek [ Pretorianin ]

Jak wychodzić z samochodu w The Godfather.

Od kilku dni gram w The Godfather i nie wiem jak wyjść z samochodu. POMOCY!!! POZDRO

01.09.2006
10:48
[2]

HENIO55 [ Konsul ]

juz widac ze masz pirata :D:D bo jesli zgrywales a to wiedz ze on jest zle napisany i nie da sie wyjsc z samochodu :D:D ... zaraz ktos znajdzie twoj post i usunie narq

01.09.2006
10:50
smile
[3]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Maz pirata;)

Oj sorx niezauważyłem bo nieodświeżałem:]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.