mefek [ Pretorianin ]
Jak wychodzić z samochodu w The Godfather.
Od kilku dni gram w The Godfather i nie wiem jak wyjść z samochodu. POMOCY!!! POZDRO
HENIO55 [ Konsul ]
juz widac ze masz pirata :D:D bo jesli zgrywales a to wiedz ze on jest zle napisany i nie da sie wyjsc z samochodu :D:D ... zaraz ktos znajdzie twoj post i usunie narq

Super Kotlet [ Schabowy ]
Maz pirata;)
Oj sorx niezauważyłem bo nieodświeżałem:]