john_himself [ krush, kill n' destroy ]
ziele kolumbijskie
Hehe, dobre. Musze sie po sklepach rozejrzec ;p
Gibon91 [ @ ]
mi się nie podoba, ot ktoś się nudził...
MadaFakaMan [ Pretorianin ]
ja poprosze cały karton <lol>

xion [ Jigga ]
Juz biegne do Chaty Polskiej :D