GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Leo po raz drugi

01.09.2006
10:00
smile
[1]

SzHaker [ Centurion ]

Leo po raz drugi

Czy Leo Benhakeer jest właściwym człowiekim na właściwym miejscu? Będąc ostatnio w zakładach bukmacherskich słyszałem człowieka, który pod adresem Leo klął jak stado szewców, zupełnie nie wiedziałem co sobie pomyśleć. Przecież pod wodzą nowego trenera nasi piłkarze rozegrali dopiero jedno spotkanie! Jeszcze bardziej facet zaczął wariować, gdy zauważył, że w meczu Polska-Finlandia postawiłem 1. Ty ********** ********! Jak mogłeś postawić na tych *******?! Nie skomentowałem. Dalej mam jednak mieszane uczucia co do Benhakeera- jest w stanie coś wnieść?

Jeszcze dodam. Nie jestem Juniorem, tylko ostatnio mnie zbanowali...

01.09.2006
10:26
smile
[2]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Leo, Leo...
Ciężki trener, ale nasi go lubią! Podoba im się jego rodzaj treningów. I inne takie tam pierdoły.
Moim zdaniem gość skoro trenował kilka tych dobrych klubów to powinien mieć niejakie pojęcie na temat piłki nożnej. Ja to doceniam.
Jedno już zrobił dobrze. NIE POWOŁAŁ RASIAKA. Bo on w dień meczu z finami ma chrzciny córki.

WPISUJCIE MIASTA DZIĘKUJĄCE CÓRCE RASIAKA:
-BYDGOSZCZ

Tak wogóle to on coś zrobi... Mi się wydaje że coś dobrego.
Czekam na odpowiedzi.

01.09.2006
10:29
[3]

dr_zoidberg [ Chor��y ]

gorszy od polskich trenerów napewno nie będzie

01.09.2006
10:29
[4]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

Andre770 ---> ja jestem z Bydgoszczy i nie dziękuję ;]

A Leo coś odwali. Wejdziemy do Euro...

01.09.2006
10:35
[5]

leslAv [ Konsul ]

No zobaczymy co pokaze jutro pierwszy mecz o pkt. Ale wydaje mi sie ze i tak nie wejdziemy do ME

~To nic ze jestes Junirem teraz kazdy jest dla nich mily:P

01.09.2006
10:35
[6]

SzHaker [ Centurion ]

--->Kościan (pod Poznaniem (: )
Szacunek należy się Leo, ale przyznam szczerze, że dla Golańskiego miejsca w kadrze nie ma

01.09.2006
10:36
[7]

White Star [ Legend ]

zaczekajcie na przerobke piosenki o Janasie...

Co zrobił Leo, co zrobił Leo co Leo nam zrobił co Leo czy nie jest mu wstyd...

01.09.2006
10:46
[8]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Największym zagrożeniem jest portugalia i belgia. Z resztą drużyn powinniśmy sobie poradzić.

01.09.2006
10:48
smile
[9]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

PZPN obiecał naszym kopaczom 1.5 mln "ojro" za wejście do EURO 2008. Za taką kasę nasze "hopaki" zrobią wszystko! Nawet może im się udać awansować!

01.09.2006
10:52
[10]

Buczo. [ Scuderia Ferrari ]

Golem --> Mogliby obiecać nawet 15 mln, patrząc na historią naszych wsytępów w Euro (a raczej jej brak) i na naszą grupę szanse na zakwalifikowanie się są bardzo małe. Co nie zmienia faktu że z Finami powinniśmy łatwo wygrać.

01.09.2006
10:52
[11]

White Star [ Legend ]

ja bym sie bardziej od belgii obawiał finlandii i serbii.. zresztą i tak baty dostaniemy od portugalii. jak na mój gust to Leo miał za mało czasu na przygotowanie kadry po swojemu. Tylko jeden mec zkontrolny w jakims skladzie z kosmosu.. ale jak sie uda to będzie dobrze :)

Co tu duzo mowic. Mamy trudną grupe i tyle.. jesli zagraja tak jak na mundialu to po nas. Musza wrocic do tego co było weliminacjach bo na nwoe rzecyz nei bło chyba czasu

01.09.2006
10:56
[12]

twostupiddogs [ Senator ]

Andre770

Wybacz, ale z Serbią na maksa ugramy z 3 pkt w dwumeczu i będę uważał to za ogromny sukces.

01.09.2006
10:59
[13]

White Star [ Legend ]

kiedys tam wygralismy zserbia w łądnym stylu 3-2 i wszyscy mysla ze nadal tak jest. Serbia poszła do przodu a my sie zatrzymalismy na eliminacjach do ms 2006... mimo to jestem dobrej myśli ;] wypadałoby teraz awansowac skoro liczymy na me 2012...

01.09.2006
10:59
[14]

qaq [ CCCP ]

mi tam ten człowiek pasuje. nawet jeśli przegramy. bo lepszego trenera jak na razie nie możemy mieć

01.09.2006
11:02
[15]

InterPOL [ Generaďż˝ ]

Mial zdecydowanie za malo czasu,zeby zrobic cos(dobrego) z ta druzyna...

01.09.2006
11:03
smile
[16]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Będzie dobrze. Moim zdaniem.
Według sond internetowych zdobędziemy 6 punktów w meczach z serbią i finlandią (większość głosów). Trzeba się serbom odpacić za przegraną siatkówkę :P

01.09.2006
11:53
smile
[17]

tomekcz [ Polska ]

Moim zdaniem z peirwszych dwóch meczów zdobedziemy 6 pkt. To będę nasze kwalifikacje! Nawet portugalia nas nei zatrzyma.

Do boju POLSKA! :)


A co do Leo to dobry i doświadczony trener. Mam nadzieje, że potrafi dobrze zmotywować druzynę, bo tylko tego nam brakuje.

01.09.2006
11:56
[18]

Scarface. [ Konsul ]

Może uda się wygrać(tylk obyle Dudka nie było;/)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.