GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu: szukam piosenki

01.09.2006
08:27
[1]

Klaczki [ Troublemaker ]

Z cyklu: szukam piosenki

Dzisiaj przed faktami leciala w rmf fm. Spiewa kobieta, gatunek raczej podchodzacy pod takie disco- house? Leci mniej wiecej: "...I want to be effectet, I want to be connected...(refren)My life is..."

01.09.2006
08:31
[2]

laki laki laki [ Centurion ]

poszukaj w bearsherze wpisuj ten text jak leci i ściągaj wszystko co znajdziesz kiedyś znajdziesz

01.09.2006
16:55
[3]

Klaczki [ Troublemaker ]

UP's ^^

01.09.2006
16:57
[4]

InterPOL [ Generaďż˝ ]

Moze to?

01.09.2006
16:58
[5]

martusi_a [ Dezerterka z Krainy Snów ]

Narcotic Thrust - I like it?

01.09.2006
18:15
[6]

Wo_Ja_Ann [ Konsul ]

ZDecydowanie to bedzie Narcotic Thrust - I like it... tylko cos z rozumieniem ze sluchu srednio :)

02.09.2006
10:59
smile
[7]

Klaczki [ Troublemaker ]

martusi_a --> dokladnie to. Dzieki :)

Wo_Ja_Ann ---> poprostu zlewaly mi sie slowa ze soba :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.