GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak skonfigurowac pendriva ???

01.09.2006
06:56
[1]

robal [ Konsul ]

Jak skonfigurowac pendriva ???

Witam

Mam takie pytanko w jaki sposob moge skonfigurowac pendriva tak ze jak wkladam go do stacji roboczej to mam inna ikonke niz ta systemowa i naprzyklad swoj napis a nie wpisany automatycznie dysk wymienny?

Prosze o dokładne opisanie

Pozdrawiam

01.09.2006
08:18
[2]

MGS_Saladin [ ]

desktop.ini

[.ShellClassInfo]
IconFile=desktop.ico
IconIndex=0
ConfirmFileOp=0
OriginalIcon=%

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.