GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Na co do kina? (żeby było romantycznie :))

01.09.2006
01:56
[1]

pioo7 [ Konsul ]

Na co do kina? (żeby było romantycznie :))

Witam,
Niedawno poznałem nową koleżankę :) Planuję zabrać ją do kina i mam problem na co. Chodzi oto, aby w filmie wystąpiły momenty, "poprawiające" nastrój, momenty wktórych mógłbym ją obiąć itp. :) Nie musi to być odrazu Shakespeare. Nawet film akcji, byle wystąpiły miłe momenty :)

Wiecie o co mi chodzi...
Z góry dzięki za pomoc,
Pozdro

01.09.2006
02:02
[2]

kaies [ Kurde! Wielki Ibuprom! ]

Wystarczy moment gdy twardy policjant odgrywa scene miłosną ze skośną dziewczyną? :D
Jeżeli tak to Miami Vice :)

ogólnie to chyba Dom nad jeziorem jest takim romansidłem...

01.09.2006
02:03
smile
[3]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Osobiscie polecam Dom nad jeziorem, oglądałem wspólnie z Mamą, film bardzo przyjemny, z ciekawością oglądałem do końca, a fanatykiem romantyzmu nie jestem.

Pozdr.

edit. literówka

01.09.2006
02:39
[4]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Miami Vice polecam.

01.09.2006
02:55
[5]

xircom [ Generaďż˝ ]

"Demon: Historia Prawdziwa" ("An American Haunting")

01.09.2006
08:45
[6]

kiowas [ Legend ]

Zdecydowanie Dom nad jeziorem - piękny film.

01.09.2006
09:08
smile
[7]

mautrix [ Subarashii ]

Idz na Piłe trójke =)

01.09.2006
09:12
smile
[8]

FlaczQ [ Legionista ]

Na podwójne siedzenia :P

A tak serio, to może być ten Dom nad jeziorem :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.