pioo7 [ Konsul ]
Na co do kina? (żeby było romantycznie :))
Witam,
Niedawno poznałem nową koleżankę :) Planuję zabrać ją do kina i mam problem na co. Chodzi oto, aby w filmie wystąpiły momenty, "poprawiające" nastrój, momenty wktórych mógłbym ją obiąć itp. :) Nie musi to być odrazu Shakespeare. Nawet film akcji, byle wystąpiły miłe momenty :)
Wiecie o co mi chodzi...
Z góry dzięki za pomoc,
Pozdro
kaies [ Kurde! Wielki Ibuprom! ]
Wystarczy moment gdy twardy policjant odgrywa scene miłosną ze skośną dziewczyną? :D
Jeżeli tak to Miami Vice :)
ogólnie to chyba Dom nad jeziorem jest takim romansidłem...

Snorty [ Raszyński Wariat ]
Osobiscie polecam Dom nad jeziorem, oglądałem wspólnie z Mamą, film bardzo przyjemny, z ciekawością oglądałem do końca, a fanatykiem romantyzmu nie jestem.
Pozdr.
edit. literówka
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Miami Vice polecam.
xircom [ Generaďż˝ ]
"Demon: Historia Prawdziwa" ("An American Haunting")
kiowas [ Legend ]
Zdecydowanie Dom nad jeziorem - piękny film.

mautrix [ Subarashii ]
Idz na Piłe trójke =)

FlaczQ [ Legionista ]
Na podwójne siedzenia :P
A tak serio, to może być ten Dom nad jeziorem :)