
Trane [ Konsul ]
Dajcie Polsat :)
Uwielbiam ten program :) tym razem trzeba podac marke jakiegos auta, koles dzwoni PUNTO!
No brawo Honda Civic !
BRAWO BRAWO, HALO HALO! :)

szwagier24 [ Centurion ]
Spox.
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
dupy sa fajne jedynie, ale glos wylaczam bo zenada po calosci....

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
jeszcze maja od ch i troche mozliwosci :P ciekawe kto uklada te auta :>
na 1. miejscu koenigsegg bedzie to klepne :P
Trane [ Konsul ]
Mobii zartujesz? pewnie pagani :)
Obora na maksa Matiz :)
HALO HALO :)
Miales racje mobii uaz :)

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
albo gaz, zaz, ural, uaz :P hehe
MATIZ buahahahaha
oczywiscie kobita to sypnela :>

szwagier24 [ Centurion ]
Pontiac is the best IMO.

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
haaaa, wiedzialem ze radzieckie :P
UAZ bedzie :D
Trane [ Konsul ]
brawo marek!! :)
moskwicz :)

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
ciekawe co wymyslili na 1 miejscu :P
moze jakas chinska nowosc?? :P
rafaleon [ Konsul ]
ja stawiam na daihatsu albo dacie
Już się skończyło oglądał ktoś co było na miejscu 1