
mycha921 [ Potępiony ]
Programy do WWW np. Krasnal
Mam dylemat - na moim drugim kompie(spójrz na sygnaturkę) krasnal działa, ale potrzebuje programu BEZ PHP, MySQL itp. Jaki polecacie ?
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
tzn??
zwykly html do odpalenia nie potrzebuje serwerow :P
czy chcesz strone po lanie udostepniac??
TeadyBeeR [ Legend ]
Przecież mozesz w krasnalu czy innym tego typu programie wylaczyc serwery php i mysql. No ale jak bez nich, to zostaje sam apache -

mycha921 [ Potępiony ]
Po prostu chcę aplikacje taką jak Krasnal czyli darmową, ale bez PHP itp.
Mobii ---> Chodzi ci o ISS(czy jak to się zwie) wbudowane w windows ? Nigdy w życiu :)
TeadyBeeR-->Coś bez apache'a chcę :P
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
nie, o tym nie pomyslalem :>
tylko pytam czy to potrzebujesz na siec lokalna czy tylko na swoj komputer ta strone :P

mycha921 [ Potępiony ]
Mobii-->Potrzebuje na normalną stronę :) np. takiej jak GOL :P Czyli takiej po necie
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
ah i chcesz sobie swoj komputer jako serwer tak?
oki :)

mycha921 [ Potępiony ]
Mobii-->Dzięki bardzo, wreszcie się zrozumieliśmy :D Pozdrówka
Lepiej już będe szedł spać [ziew]
-----------------------------[EOT]-----------------------------
TeadyBeeR [ Legend ]
mycha921 --> chyba sam za bardzo nie wiesz czego chcesz. Apache to wlasnie taki podstawowy i chyba najbardziej popularny (moze i nie, nie wiem, ale bardzo popularny) serwer www. Te programy nie robia nic innego jak instaluja wlasnie apacha+smieci od siebie.

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
zgadza sie, ale wiesz, czasem lepiej nie wiedziec :D hehe niech sobie instaluje :P
TeadyBeeR [ Legend ]
Moze i racja. :)
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
Mobii --> ta ja stawialem serwer na kompie
Po 1: zwolnil okropnie
Po 2: po usunieciu mialem format C i czysty system :]
a wgrywalem wszystko ladnie..ale niestety zakladanie serwera na zwyklym kompie mija sie z celem :]

legrooch [ MPO Squad Member ]
Chodzi ci o ISS(czy jak to się zwie) wbudowane w windows ? Nigdy w życiu :)
Niby czemu?