GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Programy do WWW np. Krasnal

01.09.2006
01:14
smile
[1]

mycha921 [ Potępiony ]

Programy do WWW np. Krasnal

Mam dylemat - na moim drugim kompie(spójrz na sygnaturkę) krasnal działa, ale potrzebuje programu BEZ PHP, MySQL itp. Jaki polecacie ?

01.09.2006
01:18
[2]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

tzn??
zwykly html do odpalenia nie potrzebuje serwerow :P

czy chcesz strone po lanie udostepniac??

01.09.2006
01:20
[3]

TeadyBeeR [ Legend ]

Przecież mozesz w krasnalu czy innym tego typu programie wylaczyc serwery php i mysql. No ale jak bez nich, to zostaje sam apache -

01.09.2006
01:22
smile
[4]

mycha921 [ Potępiony ]

Po prostu chcę aplikacje taką jak Krasnal czyli darmową, ale bez PHP itp.

Mobii ---> Chodzi ci o ISS(czy jak to się zwie) wbudowane w windows ? Nigdy w życiu :)
TeadyBeeR-->Coś bez apache'a chcę :P

01.09.2006
01:24
[5]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

nie, o tym nie pomyslalem :>
tylko pytam czy to potrzebujesz na siec lokalna czy tylko na swoj komputer ta strone :P

01.09.2006
01:28
smile
[6]

mycha921 [ Potępiony ]

Mobii-->Potrzebuje na normalną stronę :) np. takiej jak GOL :P Czyli takiej po necie

01.09.2006
01:33
[7]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

ah i chcesz sobie swoj komputer jako serwer tak?
oki :)

01.09.2006
01:35
smile
[8]

mycha921 [ Potępiony ]

Mobii-->Dzięki bardzo, wreszcie się zrozumieliśmy :D Pozdrówka

Lepiej już będe szedł spać [ziew]




-----------------------------[EOT]-----------------------------

01.09.2006
02:00
[9]

TeadyBeeR [ Legend ]

mycha921 --> chyba sam za bardzo nie wiesz czego chcesz. Apache to wlasnie taki podstawowy i chyba najbardziej popularny (moze i nie, nie wiem, ale bardzo popularny) serwer www. Te programy nie robia nic innego jak instaluja wlasnie apacha+smieci od siebie.

01.09.2006
02:47
smile
[10]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

zgadza sie, ale wiesz, czasem lepiej nie wiedziec :D hehe niech sobie instaluje :P

01.09.2006
02:48
[11]

TeadyBeeR [ Legend ]

Moze i racja. :)

01.09.2006
07:54
[12]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

Mobii --> ta ja stawialem serwer na kompie
Po 1: zwolnil okropnie
Po 2: po usunieciu mialem format C i czysty system :]

a wgrywalem wszystko ladnie..ale niestety zakladanie serwera na zwyklym kompie mija sie z celem :]

01.09.2006
08:43
smile
[13]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Chodzi ci o ISS(czy jak to się zwie) wbudowane w windows ? Nigdy w życiu :)

Niby czemu?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.