
EG2005_808538100 [ Streetball ]
Pierwszy zakup na allegro
Zamierzam kupić sobie te opaski:
Cena 17zł + 7, 50zł wpłata na konto.
Jeśli będę chciał zapłacić w ten sposób, to powinien wpłacić 24,50zł? Pierwszy raz coś kupuje na allegro, więc pytanie jest lamerskie:) Aż mi głupio pisać.
P.s Zamierzam wybrać kolorystykę: Czerwony, biały, granatowy
Quicky [
Ta... jak będziesz wpłacał na poczcie to dolicz sobie jeszcze ichniejszy haracz (2,50 jeśli dobrze pamiętam).
Łyczek [ Legend ]
EG ---> Tak. Skontaktuj się ze sprzedwcą i uzgodnij kolor opasek...

mons [ Generaďż˝ ]
sorry... ale tandeta...
Dayton [ Generaďż˝ ]
mons - prawda prawda, takie odpustowe to jest :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Quicky --> 2,50? Tak tanio? Banki, takie jak chociażby PKO, liczą sobie ponad 3zł za dokonanie przelewu...
Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
a mbank liczy sobie 50 groszy :D:D:D

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Mobii --> OK, a ile płaci się za prowadzenie konta? :P

Łyczek [ Legend ]
PKO Inteligo też bierze 0,50 zł :)
Quicky [
Stranger ---> Tak, sprawdziłem na stronie PP - do 1000zł opłata jest 2.50, potem zaczyna rosnąć razem z kwotą (np. 1100zł kosztuje już 5.50)

N2 [ negroz ]
Stranger --> Nic, przynajmniej ja nic (założone konto dwa lata temu). Teraz podobno pobierają jakieś opłaty, nawet nie wiem ile...
chodzi o mbank
vien [ łowca pip ]
a w Polbanku przelew, jeśli chodzi o e-banking kosztuje całe 0 zł.
natomiast opłata za prowasddzenie konta to 3 zł :>
swoją drogą 7.50 za przesłanie takiego "czegoś" to troche drogo :/

oski 34 [ Konsul ]
ja bym ci radził na allegro takich tanich rzeczy nie kupować myśle ja kupuje od 20zł ponieważ w przypadku mniejszych cen koszt przesyłki jest prawie taki jak cena produktu.