GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pierwszy zakup na allegro

01.09.2006
00:53
smile
[1]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

Pierwszy zakup na allegro

Zamierzam kupić sobie te opaski:



Cena 17zł + 7, 50zł wpłata na konto.

Jeśli będę chciał zapłacić w ten sposób, to powinien wpłacić 24,50zł? Pierwszy raz coś kupuje na allegro, więc pytanie jest lamerskie:) Aż mi głupio pisać.

P.s Zamierzam wybrać kolorystykę: Czerwony, biały, granatowy

01.09.2006
00:55
[2]

Quicky [ ]

Ta... jak będziesz wpłacał na poczcie to dolicz sobie jeszcze ichniejszy haracz (2,50 jeśli dobrze pamiętam).

01.09.2006
00:55
[3]

Łyczek [ Legend ]

EG ---> Tak. Skontaktuj się ze sprzedwcą i uzgodnij kolor opasek...

01.09.2006
02:01
smile
[4]

mons [ Generaďż˝ ]

sorry... ale tandeta...

01.09.2006
02:39
[5]

Dayton [ Generaďż˝ ]

mons - prawda prawda, takie odpustowe to jest :)

01.09.2006
02:44
[6]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Quicky --> 2,50? Tak tanio? Banki, takie jak chociażby PKO, liczą sobie ponad 3zł za dokonanie przelewu...

01.09.2006
02:45
[7]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

a mbank liczy sobie 50 groszy :D:D:D

01.09.2006
02:46
smile
[8]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Mobii --> OK, a ile płaci się za prowadzenie konta? :P

01.09.2006
02:46
smile
[9]

Łyczek [ Legend ]

PKO Inteligo też bierze 0,50 zł :)

01.09.2006
02:48
[10]

Quicky [ ]

Stranger ---> Tak, sprawdziłem na stronie PP - do 1000zł opłata jest 2.50, potem zaczyna rosnąć razem z kwotą (np. 1100zł kosztuje już 5.50)

01.09.2006
02:50
smile
[11]

N2 [ negroz ]

Stranger --> Nic, przynajmniej ja nic (założone konto dwa lata temu). Teraz podobno pobierają jakieś opłaty, nawet nie wiem ile...

chodzi o mbank

01.09.2006
07:27
[12]

vien [ łowca pip ]

a w Polbanku przelew, jeśli chodzi o e-banking kosztuje całe 0 zł.
natomiast opłata za prowasddzenie konta to 3 zł :>

swoją drogą 7.50 za przesłanie takiego "czegoś" to troche drogo :/

01.09.2006
07:49
smile
[13]

oski 34 [ Konsul ]

ja bym ci radził na allegro takich tanich rzeczy nie kupować myśle ja kupuje od 20zł ponieważ w przypadku mniejszych cen koszt przesyłki jest prawie taki jak cena produktu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.