elfik [ z wired ]
O rany.. ratunku!
Obejrzalem wlasnie HD Review'y o Kameo, Ninety Nights i Dead Rising. O kurcze, ratujcie bo plan upgrade mojego PC umrze na zawsze, zamiast tego kupie X360 i dobry LCD pod sprzet.
Kameo wyglada oblednie, Ninety Nights tez, a Dead Rising sprawia wrazenie "endless gameplay". Czy ta konsola naprawde ma przyszlosc i czy nie bedzie powielac gier z peceta
w przyszlosci?
Ozzie [ CD Projekt RED ]
Zobacz sobie jeszcze Mass Effect, Lost Planet i Alone in the Dark, po tym decyzja będzie prostsza.
I nie, X360 posiada dużą ilość własnych tytułów, a nie tylko konwersji z PC, więc zdecydowanie warto kupić tą konsolę.

matchaus [ sturmer ]
Szczególnie Lost Planet wygląda apetycznie!
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6394
Polecam film z GC (jest na GOLu - 27,7 Mb)
elfik [ z wired ]
matchaus ->
:)

matchaus [ sturmer ]
O! Jest trailer HD! Zaraz oglądnę!
A co do portalu, to owszem - na GOLu można nie mieć abonamentu i nici z downloadu, ale ja zawsze promuję to co lubię :)

kowalskam [ Senator ]
nie chce mówić ale Kameo, Ninety Nights i Dead Rising wyglądają biednie przy
-G.R.A.W. [cud, miód i orzeszki. nie mylić z wersją PC]
-Gear of War [niesty nikt z śmiertelników, którzy nie byli na E3 nie grał w to]
-Lost Planet [demo ale za to jakie :)]
-Fight Night [może nie jest dla kazdego super grywalna ale urody tej grze nie można odmówić]
i wiele innych a ja gram tylko na zwykłym monitorku LCD 20 cali, a co dopiero będzie przy HDTV* :)))
*ciągle wstrzymuje się z kupnem bo czekanie w tej kwesti bardzo popłaca
elfik [ z wired ]
kowalskam
Myslalem o tym rozwiazaniu:
caly internet chwali pod niebiosa...
reksio [ Q u e e r ]
eeelfiiik!!! Nieee! Kup PS3 :)
A co do XBOX360, to rzeczywiście, co raz więcej lepszy gier powstaje. Wrau, zobaczymy.

Apach [ Konsul ]
no trzeba przyznać, że na Xboxa 360 wychodzą coraz lepsze gry :)

szwagier24 [ Centurion ]
PC rlz.

Prime Hunter [ Legionista ]
szwagier24- mylisz się
Majonez RULEZ!

Wybor [ ]
elfik -> Ja kupiłem sobie nie dawno taki monitor specjalnie do tej konsoli. Jest naprawdę świetny! Ale do mojego Xbox'a 360 podepnę go dopiero w listopadzie ;)
Kupuj Xbox’a 360 i się nawet nie zastanawiaj. IMO teraz modernizacja kompa to wyrzucanie kasy w błoto…

Halo Snajper [ Pretorianin ]
filimk lost planet w HD robi wrażenie :))

Floone [ Generaďż˝ ]
Musze przyznać że grafa niczego sobie...