GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

O rany.. ratunku!

31.08.2006
22:52
[1]

elfik [ z wired ]

O rany.. ratunku!

Obejrzalem wlasnie HD Review'y o Kameo, Ninety Nights i Dead Rising. O kurcze, ratujcie bo plan upgrade mojego PC umrze na zawsze, zamiast tego kupie X360 i dobry LCD pod sprzet.

Kameo wyglada oblednie, Ninety Nights tez, a Dead Rising sprawia wrazenie "endless gameplay". Czy ta konsola naprawde ma przyszlosc i czy nie bedzie powielac gier z peceta
w przyszlosci?

31.08.2006
22:56
[2]

Ozzie [ CD Projekt RED ]

Zobacz sobie jeszcze Mass Effect, Lost Planet i Alone in the Dark, po tym decyzja będzie prostsza.

I nie, X360 posiada dużą ilość własnych tytułów, a nie tylko konwersji z PC, więc zdecydowanie warto kupić tą konsolę.

31.08.2006
23:04
smile
[3]

matchaus [ sturmer ]

Szczególnie Lost Planet wygląda apetycznie!

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6394

Polecam film z GC (jest na GOLu - 27,7 Mb)

31.08.2006
23:16
[4]

elfik [ z wired ]

matchaus ->



:)

31.08.2006
23:22
smile
[5]

matchaus [ sturmer ]

O! Jest trailer HD! Zaraz oglądnę!

A co do portalu, to owszem - na GOLu można nie mieć abonamentu i nici z downloadu, ale ja zawsze promuję to co lubię :)

31.08.2006
23:26
smile
[6]

kowalskam [ Senator ]

nie chce mówić ale Kameo, Ninety Nights i Dead Rising wyglądają biednie przy

-G.R.A.W. [cud, miód i orzeszki. nie mylić z wersją PC]

-Gear of War [niesty nikt z śmiertelników, którzy nie byli na E3 nie grał w to]

-Lost Planet [demo ale za to jakie :)]

-Fight Night [może nie jest dla kazdego super grywalna ale urody tej grze nie można odmówić]



i wiele innych a ja gram tylko na zwykłym monitorku LCD 20 cali, a co dopiero będzie przy HDTV* :)))

*ciągle wstrzymuje się z kupnem bo czekanie w tej kwesti bardzo popłaca

31.08.2006
23:28
[7]

elfik [ z wired ]

kowalskam

Myslalem o tym rozwiazaniu:



caly internet chwali pod niebiosa...

31.08.2006
23:29
[8]

reksio [ Q u e e r ]

eeelfiiik!!! Nieee! Kup PS3 :)

A co do XBOX360, to rzeczywiście, co raz więcej lepszy gier powstaje. Wrau, zobaczymy.

01.09.2006
00:01
smile
[9]

Apach [ Konsul ]

no trzeba przyznać, że na Xboxa 360 wychodzą coraz lepsze gry :)

01.09.2006
00:16
smile
[10]

szwagier24 [ Centurion ]

PC rlz.

01.09.2006
00:18
smile
[11]

Prime Hunter [ Legionista ]

szwagier24- mylisz się

Majonez RULEZ!

01.09.2006
00:19
smile
[12]

Wybor [ ]

elfik -> Ja kupiłem sobie nie dawno taki monitor specjalnie do tej konsoli. Jest naprawdę świetny! Ale do mojego Xbox'a 360 podepnę go dopiero w listopadzie ;)
Kupuj Xbox’a 360 i się nawet nie zastanawiaj. IMO teraz modernizacja kompa to wyrzucanie kasy w błoto…

01.09.2006
13:23
smile
[13]

Halo Snajper [ Pretorianin ]

filimk lost planet w HD robi wrażenie :))

03.09.2006
17:18
smile
[14]

Floone [ Generaďż˝ ]

Musze przyznać że grafa niczego sobie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.