GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

notebook MSI - czy warto?

31.08.2006
22:03
[1]

gkowal [ Centurion ]

notebook MSI - czy warto?

Nosze sie z zamiarem kupna notebook'a z 12,1"monitorem - mobilny, lekki, sensownie dlugo dzialajacy. Raczej nie do gier, tylko do niespecjalnie wymagajacej pracy w drodze (edytor, arkusz kalkulacyjny, etc) + zabrac go ze soba na wakacje w celach rekreacyjnych.
Mam paru kandydatow, ale jak to zwykle jest problem miedzy klasa a kaska.
Ideal to cos w tym guscie:


Jednak portfel krzyczy zeby to bylo raczej cos takiego (z tym ze troche gdzie indziej):


No i raczej bym sie sklanial do tego drugiego z tym ze kompletnie nic nie wiem o firmie MSI. Czy to nie jest jakies dziadowstwo przypadkiem, ktorego zakupu bede zalowal w tydzien po wydaniu kaski.
Czy macie moze jakies doswiadczenia z ta firma? Problemy? Slabej jakosc sprzet?
Moze jakies alternatywy?
z gory dziekuje

01.09.2006
09:53
[2]

gkowal [ Centurion ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.