Gr zes [ Legionista ]
True Crime : New York City !!
Witam . Chcę sobie zakupić grę która będzie w stylu GTA i pomyslałem o True Crime : New York City ... tylko nie wiem czy sie opłaca ... i dlatego się tu wpisuje i licze na waszą pomoc :D Jeśli będziecie uważać że nie warto to podajcie jakieś inne tytuły ( i powód dla którego nie warto ) .
Z góry dzięki wszystkim :D
MAROLL [ Legend ]
Grałem trochę i powiem, że dla mnie gorsza od pierwowzoru, a do GTA to nie dorasta. Gra moooocno średnia i naszczęście gralem u kumpla, bo sam na to teraz kasy w życiu bym nie wydał.

Gr zes [ Legionista ]
No też właśnie dlatego pytałem :D A jak tam z oprawą graficzną i muzyczną ??

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
koleżko ja cio tyle powiem
oceniam w skali do 10
-grafika_-6
-Muzyka_9
No a gra nawet można zagrać choć ja osobiście bym jej nie kupił ale pożyczyłem
ją od kumpla!!Może ci też pożyczy :P
Choć nawet fajna fabułka na samym początku jedna misja gangsta a druga i trzcie itd to już jesteś gliniarzem no i twój kolega ginie no cióż przecie ci wszystkie nie zdradzę ale głównie to bym
ocenił gra w skali do(i znowu te 10 ech../.)10
to na hmmm... ... gdzieś na szustkę z minusem 6-

żbike [ Konsul ]
Daj se luz z tą grą to jest jedno wielki badziewie 1 była o wiele lepsza wiem bo grałem i w 1 i w 2 dziwię się że CDproject chce być wydawcą takiego badziewia lepiej zatrzymaj kase i kup Just Case

Gr zes [ Legionista ]
Jeśli chodzi o Just Cause to grałem w demko i jakos mnie nie porwało .... oprawa grtaficzna owszem bardzo przyjemna dla oka, jednym słowem na całkiem wysokim poziomie ale generalnie klapa ... model jazdy w tej grze jest że tak powiem niedorzeczny i w ogóle to ta gra jest jakaś taka dzika. Przez nadmierną ilość szczegółów nie można sie na niczym dobrze skupić .
Dzięki za rzetelną porade --> MatiRonaLDo75
Chyba pozycze tę gre od kogoś chocby ze względu na muzyke :D