GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wtyczka do winampa/programik "zwalniający" utwór.

31.08.2006
21:00
[1]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Wtyczka do winampa/programik "zwalniający" utwór.

Szukam wtyczki lub programu, który zwolni utwór... bądź przyśpieszy. Kiedys mialem odtwarzacz taki, ze można bylo to robic... nazwa chyba k-jo*cos tam*.

Ale przystepniejsza bylaby jakas wtyczka do winampa albo prosty programik.

31.08.2006
21:05
[2]

AMDD [ Dwory Unia ]

ściągnij traktorka. prawdziwy traktor muzyczny ze tak powiem

31.08.2006
21:08
[3]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Traktor DJ Studio?

Mi bardziej chodzi o cos malego zwalniajacego w czasie rzeczywistym. Ale zobacze.

31.08.2006
21:34
[4]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

upik

01.09.2006
11:52
[5]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

up

01.09.2006
11:57
[6]

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]

Spróbój all playerem. Ja go mam i jest taka opcja jak zmiana prędkości

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.