..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Wtyczka do winampa/programik "zwalniający" utwór.
Szukam wtyczki lub programu, który zwolni utwór... bądź przyśpieszy. Kiedys mialem odtwarzacz taki, ze można bylo to robic... nazwa chyba k-jo*cos tam*.
Ale przystepniejsza bylaby jakas wtyczka do winampa albo prosty programik.
AMDD [ Dwory Unia ]
ściągnij traktorka. prawdziwy traktor muzyczny ze tak powiem
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Traktor DJ Studio?
Mi bardziej chodzi o cos malego zwalniajacego w czasie rzeczywistym. Ale zobacze.
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
upik
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
up
szymon_majewski [ Największy fan KISS ]
Spróbój all playerem. Ja go mam i jest taka opcja jak zmiana prędkości